Brainwasher
Поени од реакции
30

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Brainwasher
  Brainwasher
  јеес :)
  Додека некој е у вегас, може да испијме некое кафе ако ти е досадно...и не се опивај, знам дека е викенд и дека си сама :)
  T
  Фала, фала. Провери колку поени имаш репутација, па да ти стегнам едно зелено и да ми кажеш колку носи. :)
  T
  Јас пак заборавив кој си, затоа прашав. :)
  Мило ми е што се нафати за анализа, знам дека сум тежок за дефиниција. Ако имаш прашања, повели. Имај на ум дека нема да ти се налутам за ништо. :salut:
  Па добро ... за еден таков веќе знаеш (хинт: *.кајгана.com) ... за другите во друга прилика ...
  Што мислиш? Нормално дека имам податоци ... меѓутоа за повеќето јавно несмеам да проговорам поради бизнис етиката и NDA договори ...

  Сепак ако толку те интересира може нешто на мсн да разврземе муабет ...
  F
  Да. Фала за Бојан_мнр или така нешто, кој ми го даде линкот за звукот од видео запис да са оддели само ко mp3.
  Колку и да не сакам Тотнам да бидат на 4-то место, подобро е вака. Ако беа Сити 4-ти ќе почнеа нагло да зајакнуваат поради тоа што ќе играа ЛШ.
  Немавме, затоа што тебе те снема откога ти реков по пола година да ги носиме, а сеа ти текнува а? :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom