Часовници

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
54
Лелееееееееееее
СИТЕ СЕ ПРЕКРАСНИИИИИ
Кај ги најде, Наташа?
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
61
Мене ми се свига тој со плејбој зајчето...
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
eeej ja sum zaljubena u mojot saat...ne se delam od nego,samo koa se banjam go vadam za svaki slucaj jes da e otporen na voda :)
swatch e,ako najdam slika od nego kje vi dadam :)
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.834
Поени од реакции
1.118
Фен сум на часовници,од тие шо ги имам најомилени ми се:


Многу драг поклон.Пак поклон
Само мојот е во портокалово
...
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
200
Кога немав мобилен носев рачни часовници, а сега кога имам мобилен не носам рачен часовник, зашо на мобилниот има саат... :)

А и башка неможам да носам рачни часовници или пак алки или шо знам шо на рака, после не ми е удобно на раката. :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.437
Поени од реакции
4.851
во животот имам носено само 2 сати. Првиот ми го донесе татко ми од Германија кога беф 1 одд, а вториот го купив на тезга у Шутекс. Поубаво ми е кога не носам саат, поради тоа и мобилниот дома го заборавам често.
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
sakam casovnici ali ne mozam da gi nosam :( me nerviraat zatoa ne gi ni kupuvam ... sea imam samo eden od Fossil go dobiv poklon mnogu mi se sviga , go ponosiv eden den i toa mu bese :icon_lol:
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
876
Поени од реакции
17
ragazza напиша:
Eve maski sat koj mi se bendisva :)

lelele od kaj go najde ... kazuj odma da si kupam .. da psremam edno .000 evrici :)

P.S. imas zelenko za potpisot ... se iznasmeav kog o vidov :)
 
На врв Bottom