Хороскоп, хороскопски знаци (општо)

Што сте во хороскоп


  • Вкупно гласачи
    1.299
Член од
7 април 2012
Мислења
922
Поени од реакции
621
Вага со подзнак рак? Ај нека биде некој љубезен. Фала.
 

Kiro Hametovski

Sniffericious
Член од
11 декември 2005
Мислења
1.676
Поени од реакции
41
Глеав онаква натална карта. Марс и Венера ми се јарец. И шо значи тоа? Ако идам таму ќе бидам јарец? :)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.555
Поени од реакции
1.492
Последниве две години беа тотална бура на промени од Астролошка смисла, тоа се одрази кај сите што ги знам.
Одприлика, за јарци првава четвртина на годинава беше брутална, тек сега се расчистува маглата.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
8.941
Поени од реакции
2.765
Уште ли има такви удрени у крило што веруваат во хороскоп? :pos::pos::tapp::tapp:
 
На врв Bottom