Хари Потер

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Конечно ја прочитав 7 дел.Одлична книга бравос за Раулинг.:bravo:

И ако може да ми дадете торент да го симнам осмиот дел со тие прикаските што Дамблдор и ги даде на Хермиона (мислам тоа беше осми дел)?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.988
Поени од реакции
5.614
Конечно ја прочитав 7 дел.Одлична книга бравос за Раулинг.:bravo:

И ако може да ми дадете торент да го симнам осмиот дел со тие прикаските што Дамблдор и ги даде на Хермиона (мислам тоа беше осми дел)?
Кај најде осми дел :raz: :kesa::nesvest:
 

ilija^veles

Nick Sloter
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.050
Поени од реакции
41
А кој ќе умре од ликовиве? Јас тама слушнав дека некој од нив 3-ца ќе умрел. :(
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
А кој ќе умре од ликовиве? Јас тама слушнав дека некој од нив 3-ца ќе умрел. :(
Лудоокиот уште на почетокот,Лупин,Нимфадора,Тед Тонкс (татко на Нимфадора),Фред Визли,Снјеп(на крајот испаѓа дека тој цело време бил со Дамблдор а не со Волдеморт),Хедвиг,Нагини,Волдеморт.
 
Член од
2 февруари 2008
Мислења
96
Поени од реакции
15
Лудоокиот уште на почетокот,Лупин,Нимфадора,Тед Тонкс (татко на Нимфадора),Фред Визли,Снјеп(на крајот испаѓа дека тој цело време бил со Дамблдор а не со Волдеморт),Хедвиг,Нагини,Волдеморт.

ЕЕеее е е е каков спојлер си.. боље пиши му приватна порака кој ќе умре.. не мора сите да знаат :D (ако 90% знаат ама ај)

Инаку нема осми дел.. тоа е The tales of Beedle the Bard (моја омилена The Fountain of Fair fortune)
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
ЕЕеее е е е каков спојлер си.. боље пиши му приватна порака кој ќе умре.. не мора сите да знаат :D (ако 90% знаат ама ај)

Инаку нема осми дел.. тоа е The tales of Beedle the Bard (моја омилена The Fountain of Fair fortune)
Епа тоа де.За тоа викам.Ајде дај линк.
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
25
Поени од реакции
0
Ај вака ќе има ли премиера на 6 дел во скопје ако има и ако некој знае кога ќе биде нека каже ...
или рано е уште ?
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
25
Поени од реакции
0
да беше за да се јавам во кино Рамстор је немаше по форум да прашувам. Него има ли некој шо знае дали ќе има премиера у скоро време. Anyone...
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
на 10 Септември е премиера Скопје. :smir:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.988
Поени од реакции
5.614
Има ли крај оваа приказна за Хари :D додека една прочитам излева другата и од интерес морам и таа да ја читам :pipi:
???
Па завршија де... со седмата книга, Хари Потер и Даровите на смртта :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom