ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА: Кајганџии донираат - операцијата заврши успешно :)

Статус
Затворена за нови мислења.

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
едит: Кој се утре за плоштад да се пише одма и да нема одстапки од временскиот термин...
Утре ќе дојдам на плоштад од 5, без каснење овојпат :)

A, ти дефинитвно заслужуваш малку одмор утре. Денес за два дена се трудеше:smir:
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
За утре подетално да се договориме да нема распони на време да дункам у место ко денес:nesum: (имајте милост) ... Денешната акција одлично пројде подобро и од средата се надевам дека утре САБОТА ке биде доминантна што се однесува со прилозите!!!:smir:

едит: Кој се утре за плоштад да се пише одма и да нема одстапки од временскиот термин...
Јас и ПараноиК доаѓаме од 13 часот. :helou:
Се надевам дека нема да не заборавите :)
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
кажувајте кај треба луѓе на плоштад или у бисер?
јас можам на двете места,може и да напраиме од 3 до 5 да не се тргаме да има луѓе,т.е сите да се распределиме да стоиме по саат два,а не сто души да ги седат сите термини.
сеа ќе ставам слики од се шо е собрано до сеа:)

ај сеа вака?


 

Attachments

Бушавка

Differentiated by Style
Член од
4 јули 2008
Мислења
746
Поени од реакции
61
Јас сум у Бисер од 1 саат...за вториот термин не гарантирам.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Браво за донациите, се надевам дека утре ќе му текне на некој да дојде во Бисер... Од 1 до 3 се приклучувам на екипата на Кире Мали и компанија. Ваљда ќе има луѓе кои денес виделе за акцијава. Ако ништо друго, барем собраните ќеси од вчера и денес ќе ги донесам јас :nesum: Се гледаме утре таму, одам сега во провод, ако сум арна и трезна у 2 ќе пишам :pipi::back:

П.С Магде дојди кај нас во 1:pipi::back:

:bravo::je::je::je:
кажувајте кај треба луѓе на плоштад или у бисер?
јас можам на двете места,може и да напраиме од 3 до 5 да не се тргаме да има луѓе,т.е сите да се распределиме да стоиме по саат два,а не сто души да ги седат сите термини.
сеа ќе ставам слики од се шо е собрано до сеа:)

ај сеа вака?


 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Шта се мени тиче, ич не мора центарски возљубените деца да се мачат до Бисер :) Нема светки, нема дедомразовци и плоштадска музика.

Кој сака стварно да дојде, бујрум.
Ние сме таму од кај 12:30.
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
Шта се мени тиче, ич не мора центарски возљубените деца да се мачат до Бисер :) Нема светки, нема дедомразовци и плоштадска музика.

Кој сака стварно да дојде, бујрум.
Ние сме таму од кај 12:30.
-.-
сите сме обожаватели на музиката на плоштад,тие две песни ми се омилени и у срце ме гаѓаат кога и да ги слушнам,плачам на нив ако не примети.
кажувајте дали треба да дое некој да не мрзнете од 12:30 до 7,ако праите смени да дојдам таму.ја посекако ќе одам у центар за да се соберат работите утре шо ќе пристигнат.
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Шта се мени тиче, ич не мора центарски возљубените деца да се мачат до Бисер :) Нема светки, нема дедомразовци и плоштадска музика.

Кој сака стварно да дојде, бујрум.
Ние сме таму од кај 12:30.
ЛОГИИИ, ИГРАМЕ И ПЕЕМЕ, ЛОГИИИ...

Да, дефинитивно ми треба Бисер. :(
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Сега сите за од 1 во Бисер се сместија :pos: Ако ако... Јас сум си од 5 :) Ваљда нема да премрзнат сите од 1 па да ме остаат сама :icon_lol:
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Ок за Бисер...А, кој е за на плоштад, од 1, сигурен?
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Ние у бисер си го иаме Јован да ни пее Логи и Прима Фото Санкиии Х)

Боби и Кире.. ја сум со вас у 12:30 - 13:00 зависи од бусот.. а Јован рече од 5 до 7 ќе дошол.. ако се спојуваат термините може ќе поседам поише ама од 5 па натака неможам.. утре и од мене идат донации :helou: И сите шо го зборевте вчера Бисер а не дојдовте фала на помошта... можеме и сами да си мрзнеме, седете си вие на плоштад..
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Па нема бе злато само ти да седиш.
Барем уше 2/3. нека се пријават за од еден.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom