Бушавка
Поени од реакции
61

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Леле дејко се изгуби... :)))
  Од кога не сме се слушнале... Ново/старо... те нема по виртуелниов свет ни овде ни на facebook или не сум те начекала...
  Како и да е, се надевам дека ќе прочиташ кога-тогаш... поздрав :))
  Приметив дека сум ослабнат 3 кила, па затоа продолжувам да дремам :icon_lol:
  Колку порано сватиш, толку ќе ти биде полесно во животот ,мило ми е за теме бај .
  Абе клабер,да планираш едно кафе неделава у манго. Прашај ја Лана знае:)
  Малку каснам со одговоров ама простени ми е- busy бев :)))

  Иначе ДА, жива сум сеуште, за среќа. Што се однесува до празнициве некако празнично сум расположена што е помалку вообичаено за мене.
  Се друго е супер :)))

  А ти? Како си ми?
  Живот/љубов? Цвета ли? :back:
  xaxa си ме направила доста постар, али нема врска. Баш ме интересира, што ли те натерало да мислиш дека имам 30 год.?
  Нема да припаднам нема.Не припаднав кога птица ми се посра право у сендвич а си го купив со последните 60 денари нема да припаднам ни сега
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom