Фудбал Менаџер 2017

Член од
25 јули 2009
Мислења
142
Поени од реакции
64
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Тоа е и грешка од пред 17.1.2 што е средена со најновиот пач ;)
 
Член од
25 јули 2009
Мислења
142
Поени од реакции
64
Тоа е и грешка од пред 17.1.2 што е средена со најновиот пач ;)
За ова пишува дека е средено за ова јас што пишав не гледам дека средиле нешто.
GAMEPLAY
- Fixed rare case of player not returning from loan

Не е грешка изгледа јас преку разговор сум му обеќал позајмица и затоа автоматски се враќа додека не му ја исполнам
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635
За ова пишува дека е средено за ова јас што пишав не гледам дека средиле нешто.
GAMEPLAY
- Fixed rare case of player not returning from loan

Не е грешка изгледа јас преку разговор сум му обеќал позајмица и затоа автоматски се враќа додека не му ја исполнам

или тоа или во она staff responsabilities имаш ставено некој друг од staff-от да ти решава такви работи.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Ахх пуста фудбал менаџер тое ко ќе си помлад и немаш финансии да си ја купиш,но од ова година влегов како ''Researcher'' ќе работам на оцени на играчите на Пелистер и општо ќе давам информации за Македонската Лига и Репрезентација зато ќе ми дат фрее копија за 18ката ама има време :D
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Abe samo na vas vi krashnuva random igrava bez veze?Nisto nemam staveno posebno, samo facepacks logos i kits. Veke dosta pati mi ima napraeno i sreka neam izgubeno mnogu poso mi sejvira avtomatski sekoja nedela inace do sea ke prekinav da igram.
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Abe samo na vas vi krashnuva random igrava bez veze?Nisto nemam staveno posebno, samo facepacks logos i kits. Veke dosta pati mi ima napraeno i sreka neam izgubeno mnogu poso mi sejvira avtomatski sekoja nedela inace do sea ke prekinav da igram.
ja uste neam crash dobieno na igrava da ti kazam
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Ни кај мене немало досега ниеден краш.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635
Abe samo na vas vi krashnuva random igrava bez veze?Nisto nemam staveno posebno, samo facepacks logos i kits. Veke dosta pati mi ima napraeno i sreka neam izgubeno mnogu poso mi sejvira avtomatski sekoja nedela inace do sea ke prekinav da igram.
Зависи мислам од рам меморијата многу јаде менаџерот плус ако имаш во позадина уклучено во хром или нешто може ради тоа.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Љубопитно прашање:

Која е последната Manager што ја кракираа, и зошто новиве делови неможат да се кракираат? Може ли да се игра без интернет конекција?

Јас сум малку олд скул и во мое време се живо беше харикири искракирано лом.

Фала однапред.
Ova godina uspesno ja krakovat ama samo na procesori krako mozhi da se izvaj uspeshno kazhimi procesor i da vidam dali ima krak za tvojo inache dechko od makedonija MKDEV go praj krako mene mi ja sredija za mojo procesor pa eve sega bez bagoj i krashoj ja igram :D
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.767
Поени од реакции
1.461
Ova godina uspesno ja krakovat ama samo na procesori krako mozhi da se izvaj uspeshno kazhimi procesor i da vidam dali ima krak za tvojo inache dechko od makedonija MKDEV go praj krako mene mi ja sredija za mojo procesor pa eve sega bez bagoj i krashoj ja igram :D
i3 3220 и i3 2328M

Фала однапред :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom