Фудбал Менаџер 2017

Член од
21 мај 2009
Мислења
141
Поени од реакции
29
Од чекање глава боли, некој да сподели искуство со купување на играва преку нет? Каде е најевтино и најдобро?
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Од чекање глава боли, некој да сподели искуство со купување на играва преку нет? Каде е најевтино и најдобро?
инстант гејминг ем сигурни ем најевтини се според мене
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Stanete researcheri i kje imate sekoja godina free kopija plus kje ve pishi vo igrata,samo trojca rabotime na bazata vo Makedonija pomosh super kje dojdi.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Ќе ти дам меил од Head Researcher за балканот Милош се вика јас со него комуницирам за 18ката оти касно се приклучив за 17ката веќе на крајот,сега ако сакаш да станиш researcher не е опходно да ја имаш играта ама пожелно е да ја купиш оти скоро ништо нема да функционира ако ја немаш играта е сега ама можи и без то да се помини ако сакаш ќе ти дам од србија еден офлине мод продава за 600ки преку теамвиевер ќе ти ја слези и ќе ја имаш секоја година,мораш да имаш целосно знаење за македонската лига тимој кој игра шо игра финансии буџети скоро се за да функционира кажими од кој град си и кој тим го следиш скоро секоја утакмица пошо јас ги средвам Пелистер,морате да се посветите и да не го заебите чоеко шо ви ја дал довербата да чека на вас туку се мора невреме да е средено кој е ЗАИНТЕРЕСИРАН и за кој ТИМ можи да ми кажи ама да е сериозен во спротивно нема ништо.
 
Член од
18 март 2015
Мислења
405
Поени од реакции
568
па ајде ако има заинтересирани по 2-3,4 да ја земеме фм 17 па офлајн ќе се игра, барем мене за офлајн ми треба
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Mislam deka samo na eden PC mozis da ja kupish.

Ako saka nekoj da mi pomozhi vo bazata za Makedonskata Liga slobodno neka pishi,kje ja dobie free kopija 18kata,a neodzema mnogu vreme samo saka poznavanje teshko e kako sho kazhav zasega 2ca rabotime na bazata toes jas mu gi dostavuvam podatocite,a Head Researchero gi vnesva,cekam ako saka nekoj slobodno neka mi pishi.Pozdrav
 
Член од
18 март 2015
Мислења
405
Поени од реакции
568
пробав ова со краков за процесор да видам дали работи, се пушта играва само исто како и погоре the_kop што спомна и мене ми излегува проблем со резолуцијата и не можам понатаму нисшто да одберам,некој со истиов проблем?
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
пробав ова со краков за процесор да видам дали работи, се пушта играва само исто како и погоре the_kop што спомна и мене ми излегува проблем со резолуцијата и не можам понатаму нисшто да одберам,некој со истиов проблем?
И ја го имам истиов проблем и чаре не знам...
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Prashajte vo toj discord chato mislam deka razlichen krak za procesor imash odete vo chato i napishete !info site procesori izlegvat[DOUBLEPOST=1483812319][/DOUBLEPOST]Ili greshno ste extractirale
 
Член од
18 март 2015
Мислења
405
Поени од реакции
568
ко што разбрав демек може и со ист процесор пак да не ти фаќа, мора за твојот компјутер посебно крак...
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Момци дај некој нека ми пише нека ме упати како да ја инсталирам ФМ 2017.... Кои чекори се потребни од каде да ја симнам.Иначе имам i5-4460 3.2 ghz :)
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Абе до сеа што се замаравте за кракирана ќе ја исплатевте и изнаигравте :D
 
Член од
18 март 2015
Мислења
405
Поени од реакции
568
https://mega.nz/#!tl1y0C5K!YDldX1PIxZt89A1dpZvL72U8Yca4GGF_K5Odxf3znFM ова ти е 17.2 верзија спушти ја, а за крак види на мкдев страната дали има за твојот процесор ,инаку кај мене работи одлично еве скоро недела дена, инаку нема некои значајни измени во врска со 2016 и затоа реално не се исплати да се купува,
 

Kajgana Shop

На врв Bottom