Фудбал Менаџер 2017

Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.297
Поени од реакции
1.774
daj kazete kako da ja simnam igrava... ne sum igral 5 godini neam ni akaunt od zamunda ni nisto.. skros sum zaboravil se.... pozz
Дај бе брат ајде еден линк неможите да најдите имаш гугл пиши таму оти не се потрудите малце
 
Член од
16 септември 2009
Мислења
66
Поени од реакции
95
Дај бе брат ајде еден линк неможите да најдите имаш гугл пиши таму оти не се потрудите малце

fala na pomosta bas si ljubezen... kraj kraeva ne ti staviv pistol na celo da mi kazes ako nesakas nemoras ignoriraj toa sto go pisav ama za drapanje jajca prvi ste ... bravo
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
fala na pomosta bas si ljubezen... kraj kraeva ne ti staviv pistol na celo da mi kazes ako nesakas nemoras ignoriraj toa sto go pisav ama za drapanje jajca prvi ste ... bravo
Па убаво ти вика, што те кошта на Замунда да се регистрираш? Сигурно пријавите за испит мајка ти или колеги ти ги пополнуваат.
 
Член од
16 септември 2009
Мислења
66
Поени од реакции
95
Па убаво ти вика, што те кошта на Замунда да се регистрираш? Сигурно пријавите за испит мајка ти или колеги ти ги пополнуваат.

Ti na nego ili on na tebe??? sigurno ti imas pojaki nokti pa pojako cesaat... nema veze nemaj gajle za moeto obrazovanie imam realni prijateli pa mi pomagaat ne mi trebaat virtuelni iako smetav deka tuka mozam da dobijam pomos. fala sepak prodolzete si so rabotata ne vi ometam. samo nareden pat iskrena moja preporaka e da ne spomnuvas clenovi od familijata na covek sto ne go poznavas ili tolku ti e kulturata. pozdrav
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Ti na nego ili on na tebe??? sigurno ti imas pojaki nokti pa pojako cesaat... nema veze nemaj gajle za moeto obrazovanie imam realni prijateli pa mi pomagaat ne mi trebaat virtuelni iako smetav deka tuka mozam da dobijam pomos. fala sepak prodolzete si so rabotata ne vi ometam. samo nareden pat iskrena moja preporaka e da ne spomnuvas clenovi od familijata na covek sto ne go poznavas ili tolku ti e kulturata. pozdrav
Се гледа дека ти се помага со образованието.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Некој што има симнато проверена верзија од менаџерот да ми пушти во порака ако не му е мака.

Имам вишок слободно време,а немам играно менаџер едно шест години,па да видам што има ново во играта,да се мачам со Интерот скапан и преку игра :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.167
Поени од реакции
84.873
upload_2018-2-21_2-2-10.png

Е вака...ја стиснав по грешка играва два пати...

И ми се појави ова........

АРНО АМА...во меѓувреме првото пуштање на играта функционираше и си играв пар саати...

После гаснење на играта...пробав пак да ја пуштам....и пак ми се појави ова..

Одам на open file location и пак ми се појавува ова..

Значи ова ми се појави...и покрај тоа што ја играв играта..

Се надевам ме сфаќа некој што сакам да кажам :D

Чаре?

Ако кликнам Open file location ништо не ми дава..

му се десило ова на некој претходно?

Не очекувам некој уште да ја гледа темава сите сте во ФМ18 ваљда али вреди да се проба :D
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Прегледај го приврзокот 186022

Е вака...ја стиснав по грешка играва два пати...

И ми се појави ова........

АРНО АМА...во меѓувреме првото пуштање на играта функционираше и си играв пар саати...

После гаснење на играта...пробав пак да ја пуштам....и пак ми се појави ова..

Одам на open file location и пак ми се појавува ова..

Значи ова ми се појави...и покрај тоа што ја играв играта..

Се надевам ме сфаќа некој што сакам да кажам :D

Чаре?

Ако кликнам Open file location ништо не ми дава..

му се десило ова на некој претходно?

Не очекувам некој уште да ја гледа темава сите сте во ФМ18 ваљда али вреди да се проба :D
Како ти е инсталирана преку Steam или со крак? Ако е со крак барај го fm2017.exe во Program Files некаде на компјутерот кај што ти е зачувана, а ако е преку Steam можиш преку програмата :) Најверојатно само шорткатов ти е пореметен и не можи да ја најди оригиналната локација
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Прегледај го приврзокот 186022

Е вака...ја стиснав по грешка играва два пати...

И ми се појави ова........

АРНО АМА...во меѓувреме првото пуштање на играта функционираше и си играв пар саати...

После гаснење на играта...пробав пак да ја пуштам....и пак ми се појави ова..

Одам на open file location и пак ми се појавува ова..

Значи ова ми се појави...и покрај тоа што ја играв играта..

Се надевам ме сфаќа некој што сакам да кажам :D

Чаре?

Ако кликнам Open file location ништо не ми дава..

му се десило ова на некој претходно?

Не очекувам некој уште да ја гледа темава сите сте во ФМ18 ваљда али вреди да се проба :D
Пушти си ја кај шо ја имаш инсталирано и стави си нов шорткат на десктоп и терај ..
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Една од најдобрите досега. Ја играм од април/мај и е далеку боља од 16'. Само не разбирам зошто мора посебни процесори за играва кога во суштина е иста и како 14', 15' и 16'.
Е сега уште крак за 18 и топ.
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Една од најдобрите досега. Ја играм од април/мај и е далеку боља од 16'. Само не разбирам зошто мора посебни процесори за играва кога во суштина е иста и како 14', 15' и 16'.
Е сега уште крак за 18 и топ.
17та е подобра да знаеш ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom