Фудбал Менаџер 2017

Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Ја има некаде на торент некоја поверодостојна верзија?? Не сум нешто во можност последниов период да следам што се случува затоа не сум доволно инвормиран.
Тешко да ти излезе кракирана верзија сега бргу друже ;)
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
На демово играчите се повредуваат како добро утро, морав скоро на секоја позиција да купувам по еден за да составам прв тим ебаго...
 
C

Castiel

Гостин
Ај дечки вие што ја купивте играва кажете од каде и која цена иде.
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Ај дечки вие што ја купивте играва кажете од каде и која цена иде.
Од инста гејминг таму тие најевтина мислам моментално јас од таму ја зедов а за повредите и на фулот сие така тоа е до политиката на сега ;)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Не знам што толку напињате со повреди. Демек вас не смее да ви се повреди играч. Па мене многу поглупо би ми било ако цела сезона немам ниеден повреден играч. Еве јас завршив прва сезона со Лајпциг и цела сезона ми беа здрави тие први 11 што ми играа. После пред почетокот на втора ми се повредија 3/4 напаѓачи :D
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Не знам што толку напињате со повреди. Демек вас не смее да ви се повреди играч. Па мене многу поглупо би ми било ако цела сезона немам ниеден повреден играч. Еве јас завршив прва сезона со Лајпциг и цела сезона ми беа здрави тие први 11 што ми играа. После пред почетокот на втора ми се повредија 3/4 напаѓачи :D
Друже мене секоја недела на тренинзи по еден од прв тим ми се повредуе и тоа на 3-6 месеца повреди значи не ситни
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Дај слика да видиме. Може да е и до лоши тренинзи.
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Дај слика да видиме. Може да е и до лоши тренинзи.
Тренинзите највеќе на адверѓ ми се или на лоу после утакмица ден одмор така да тешко ќе да е до тоа за фитнес тренерите ми се со 4.5 звезди
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Стави вака не се плаши :icon_mrgr:
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
@Invader ај стај слика од тренинзите да видам како ти се поставени баш ме интересира што викаш немаш повреди
 

Kajgana Shop

На врв Bottom