Фудбал Менаџер 2017

Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Поради тоа што е веќе излезена и си се игра време е тема да си се отвори и за 17та па ајде тие што си ја играте кажете си тука искуства проблеми идеи да си дискутираме ;)
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Demoto e izlezeno na steam. Ima li opcija da ja kupime dvajca po pola? :D
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.790
Поени од реакции
1.506
Љубопитно прашање:

Која е последната Manager што ја кракираа, и зошто новиве делови неможат да се кракираат? Може ли да се игра без интернет конекција?

Јас сум малку олд скул и во мое време се живо беше харикири искракирано лом.

Фала однапред.
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
задња со асален крак е 15 а зошто неможе си плаќаат на кракерите да не ги кракнат или да им кажат дупките и си тераат
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Изгубив секаква желба за играва, повеќе се осврнуваат на шминки, глупости отколку на енџинот. Воопшто не е игрива, си треба конкуренција :toe:
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Па едина конкуренција им беше од ЕА гејмс ал тие се повлекоа од тој пазар а за сега состојбава е бедна повреди колку сакаш пак ако имаш бекови си цар исто ко и лани а кажаа дека ќе го искоренеле тој баг
 
Член од
25 јули 2009
Мислења
142
Поени од реакции
64
Па едина конкуренција им беше од ЕА гејмс ал тие се повлекоа од тој пазар а за сега состојбава е бедна повреди колку сакаш пак ако имаш бекови си цар исто ко и лани а кажаа дека ќе го искоренеле тој баг
И јас ја купив поминав веќе две сезони со Милан немам никаков проблем со повредите нормално по две три повреди во месецот...играта е сосем нормална за почеток а ќе има сигурно и апдејти понатаму
 
Член од
18 март 2015
Мислења
405
Поени од реакции
568

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Го симнав демото сега следната недела ќе ја купам цела :) 16-ката беше единствената што сум ја прескокнал од фм08 па наваму, ама оваа доста ме бендисува. 3Д енџинот изгледа супер, анализата на натпреварите е многу подобрена, скаутингов гледам дека има многу подобри опции од 15-ката и уште 2-3 работи има што досега ги заприметив а се надевам дека ќе има и многу повеќе. А и ми здосади 15ката откако поминав цела сезона со Рома со 37 победи и само 1 нерешена во Серија А :pos: Inbox_  Inbox-17.png
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
И јас ја купив поминав веќе две сезони со Милан немам никаков проблем со повредите нормално по две три повреди во месецот...играта е сосем нормална за почеток а ќе има сигурно и апдејти понатаму
Ондак незнам што е работава кај мене ти почна со бетата или директно со 17.1.1 ?
 
Член од
25 јули 2009
Мислења
142
Поени од реакции
64
Ондак незнам што е работава кај мене ти почна со бетата или директно со 17.1.1 ?
Директно со фул верзијата почнав, ама ти види со тренинзите medium high одмор пред утакмица после утакмица ако ти се префорсираат може и до тоа да ти се многу повредите
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Директно со фул верзијата почнав, ама ти види со тренинзите medium high одмор пред утакмица после утакмица ако ти се префорсираат може и до тоа да ти се многу повредите
Епа ја почнав со бетата може и ради тоа да е мада би требало МЕ да се апдејтира да не почињам нова сезона со секој мал апдејт на МЕ
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Dobro samo li mene na demovo sto e free mu dava samo database od Anglija? Od ovie wonderkids i dobri treneri so se stavani po netov edvaj mi naoga 10%. Mozno e da se smeni ova bez da se ima celosnata verzija? Ili pak otkako ke ja kupam celosnata ke mozam li da odberam pogolem database? Voopsto nemozam da vidam koj e prv u Seria A na primer.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom