Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Ми го зема зборот.
Нема шанса да немало повратна информација,сигурно не пуштаат меил на yahoo.
Серверот не е човек па да лаже

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.195
Поени од реакции
21.347
Не го разбирам ова со мејлот. Ако е пратен на маил кој не постои, се враќа Fail delivery notification и ти кажува дека мејлот не е доставен. Со оглед на тоа дека е службен маил, 100% немало некој друг таков маил без К.
E sega, Lazio ne uspea da go zeme Kostic za smesna suma. Kostic glup odbil da trenira sakal da odi vo Lazio. Barsa-taktika za siromasni. Frankfurt ne go pusta. Lazio prefrla vina vika ni dale pogresen mejl i zatoa nemavme vreme da se dogovorime. A Frankfurt normalno vika ne e tocno. Na kraj site izgubija. Lazio sekako najmnogu se izglupira so lagava.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.007
Поени од реакции
55.268
Не го разбирам ова со мејлот. Ако е пратен на маил кој не постои, се враќа Fail delivery notification и ти кажува дека мејлот не е доставен. Со оглед на тоа дека е службен маил, 100% немало некој друг таков маил без К.
Па може ова и му стигнало ама Таре си рекол аххх не одбија, кој ги ебе не им праќаме друга понуда.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.764
igli tare vodel pregovori so serverot koj postojano mu vrakjal fail delivery notification. Ovoj razbirajki angliski kolku prosecen zitel na mala recica vriel i prakjal novi ponudi. Na kraj se otkazal, a sosema verojatno e da ja zdrobil zena mu od kjotek koa si dosol doma posle krajot na transfer rokot.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Не го разбирам ова со мејлот. Ако е пратен на маил кој не постои, се враќа Fail delivery notification и ти кажува дека мејлот не е доставен. Со оглед на тоа дека е службен маил, 100% немало некој друг таков маил без К.
Не е секогаш тоа случајот.
Сега Фердинанд рекламираше таа некоја нова компанија Сокин, каде самиот е инвестор и се регистрирав. Ми побараа дополнителни документи за верификација и јас утнав една буква во адресата, односно додадов "г" па испадна soking.net
Не добив автоматска порака дека не е доставен меилот и грешката ја забележав после една недела откако видов никој не одговара. Проверив и дали воопшто постои домен soking.net но ништо не отвора на таа адреса, барем не од моја ип адреса.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.535
Поени од реакции
62.409
Не е секогаш тоа случајот.
Сега Фердинанд рекламираше таа некоја нова компанија Сокин, каде самиот е инвестор и се регистрирав. Ми побараа дополнителни документи за верификација и јас утнав една буква во адресата, односно додадов "г" па испадна soking.net
Не добив автоматска порака дека не е доставен меилот и грешката ја забележав после една недела откако видов никој не одговара. Проверив и дали воопшто постои домен soking.net но ништо не отвора на таа адреса, барем не од моја ип адреса.
Не мора да имаш домејн, за да имаш активен маил клиент. На пример, јас имам активен маил vidooq@bluewhaleholding.com, но сајтот Bluewhaleholding.com е во изработка. Кај мене до сега Mailer-Dаemon нема утнато.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.842
Поени од реакции
24.275
Веќе кога тераме оф топик.
Некој да ми каже што патики се овие?

received_170553288433030.jpeg
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Не мора да имаш домејн, за да имаш активен маил клиент. На пример, јас имам активен маил vidooq@bluewhaleholding.com, но сајтот Bluewhaleholding.com е во изработка. Кај мене до сега Mailer-Dаemon нема утнато.
Појако ќе биде ако Ајнтрахт го држат тој домејн без 'К' за да нема вакви автоматски пораки дека пораката не е доставена. :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Лук де Јонг и Брејтвајт во навалната линија на Барселона :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom