Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
За Чави и Иниеста не плачеше волку, а најголеми легенди на Барса се.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Најциганскиот клуб во историјата на фудбалот. Џабе им се и титули и Меси, и се. Ќе останат запаметени по тркалањето на теренот, по мизерниот начин на правење трансфери, за што беа соодветно казнети со мегафлоповите, по 8-2, и на крајот по бркањето на играчите.

Мизерија во раскош.
 
Последно уредено:
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.592
Сиот олош во Светот на фудбалот е собран во тоа мизерно клупче. Гниди, гнидосани, дно од екипа. Треба да немаш грам памет за да навиваш за онакви невоспитани џуџиња и дајвери.
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
1.165
Поени од реакции
1.257
Најциганскиот клуб во историјата на фудбалот. Џабе им се и титули и Меси, и се. Ќе останат запаметени по тркалањето на теренот, по мизерниот начин на правење трансфери, за што беа соодветно казнети со мегафлоповите, по 8-2, и на крајот по бркањето на играчите.

Мизерија во раскош.
Ти 100% ја имаш мајкати накапано како ја тресе некој со дрес од Барса па затоа имаш набиено ваков комплекс спрема нив. Нема друго објаснување :toe:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.819
Поени од реакции
54.198
Сиот олош во Светот на фудбалот е собран во тоа мизерно клупче. Гниди, гнидосани, дно од екипа. Треба да немаш грам памет за да навиваш за онакви невоспитани џуџиња и дајвери.
Па што знам, иако и јас ги мразам од дно на душата, ама Дибала некако не ми смета, Кедира исто... а иам големо поштовање за Маркизио и Дел Пиеро од постарите играчи.
Ама секако го делам твоето мислење и се согласувам у потполност. (y)
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.592
Па што знам, иако и јас ги мразам од дно на душата, ама Дибала некако не ми смета, Кедира исто... а иам големо поштовање за Маркизио и Дел Пиеро од постарите играчи.
Ама секако го делам твоето мислење и се согласувам у потполност. (y)
Ма и тие серијабеаши би ги спотерал во три лепе, ама имам 2-3 побратими(Ширеа, Мондонико и Сладоледџија-по тој редослед) оттаму на форумов и од почит кон нив се воздржувам.
 
Последно уредено:

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.451
Поени од реакции
80.337
Ма и тие серијабеаши би ги спотерал во три лепе, ама имам 2-3 побратими(Ширеа, Мондонико и Сладоледџија-по тој редослед) оттаму на форумов и од почит кон нив се воздржувам.
Најнова вест...

Llorente & Kean are the main targets for Juventus for the striker position, according to Tuttosport.
:oeoeoe:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.819
Поени од реакции
54.198
Ма и тие серијабеаши би ги спотерал во три лепе, ама имам 2-3 побратими(Ширеа, Мондонико и Сладоледџија-по тој редослед) оттаму на форумов и од почит кон нив се воздржувам.
Јас баш заради нив 3ца би ги спотерал во 500 лепе... а и ружне :kafence:
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.592
Најнова вест...


:oeoeoe:
Уште овој во фан клубот ви објавува по милион англиски вести и твитови дневно? Дефинитнивно меѓу најдосадните членови на форумов е. Под итно набркајте го некако.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260

Па што знам, иако и јас ги мразам од дно на душата, ама Дибала некако не ми смета, Кедира исто... а иам големо поштовање за Маркизио и Дел Пиеро од постарите играчи.
Ама секако го делам твоето мислење и се согласувам у потполност. (y)

Каков преокрет, да не речам твист. И кога сите мислеа дека и ти зборуваш за Барселона како и Владимир, оп - изненадување. Финта. Јувентус биле во прашање..

Освежи, ептен досетливо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom