Фудбалски/трансфер дискусии

Дискусија во форумот 'Фудбал' започната од Dani, 23 јануари 2014.

 1. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  18.009
  Допаѓања:
  26.846
   
 2. Makaron

  Makaron КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!

  Член од:
  16 јули 2014
  Мислења:
  4.971
  Допаѓања:
  8.591
  Искрено, мораат луѓево да сватат дека некои играчи едноставно го гледаат фудбалот како работа и тоа е тоа, немора да бидеш фан за да играш, ако имаш талент и ти се погодат коцките ќе си ја искористиш шансата за заработка и тоа е тоа.
   
  На Terroir и ЈуријАркадиевич им се допаѓа ова.
 3. HEKOJ

  HEKOJ

  Член од:
  16 јануари 2013
  Мислења:
  832
  Допаѓања:
  735
  За некои секој нов клуб за кој ќе потпишат му бил омилен во детството... Реално, на тие пари губиш разум и за светски куп и за се, макар шо ако играат добро пак си добиваат повик во репрезентација.
   
 4. Uli Hoeneß

  Uli Hoeneß Präsident

  Член од:
  6 август 2010
  Мислења:
  10.170
  Допаѓања:
  15.368
  На Џонтра Волта му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Донев

  Донев Модератор

  Член од:
  9 мај 2008
  Мислења:
  25.948
  Допаѓања:
  35.741
  Му здосади покорувањето на Англија :place:
   
  На Васил МКД, Македонија 1932, JimmyFloydBottleBank и уште 10 други им се допаѓа ова.
 6. beneamata

  beneamata

  Член од:
  14 ноември 2009
  Мислења:
  14.380
  Допаѓања:
  9.924
  И он пропадна у Манчестер :D
   
  На red.devil му/ѝ се допаѓа ова.
 7. red.devil

  red.devil

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  5.899
  Допаѓања:
  9.962
  Сите клетви на "хејтерите" (оштар збор ама друг не ми текнуе) фатија мме.
   
 8. Факе

  Факе Highbury–the Home of Football

  Член од:
  6 март 2010
  Мислења:
  8.612
  Допаѓања:
  8.273
  Ова ќе биде уште еден аргумент плус во вечната дебата,која лига е најквалитетна... :LOL:
   
 9. Uli Hoeneß

  Uli Hoeneß Präsident

  Член од:
  6 август 2010
  Мислења:
  10.170
  Допаѓања:
  15.368

  Играчот што е договорен со Интер
   
  Stefan-kobe, Peja989, Хефест и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. cholismo

  cholismo

  Член од:
  5 март 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  72
  Многу фама се крева за играчот, посебно во Шпанија. Атлетико беа заинтересирани и 80 % беше договорена работата ама не знам шо бидна на крај, ваљда дека останаа сите напаѓачи и пренатрупани ќе беа во нападот. Го немам гледано ама од шо следам на твитер батето секој натпревар стрела.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 11. Uli Hoeneß

  Uli Hoeneß Präsident

  Член од:
  6 август 2010
  Мислења:
  10.170
  Допаѓања:
  15.368
  На Che59 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Che59

  Che59

  Член од:
  28 февруари 2017
  Мислења:
  971
  Допаѓања:
  856
  Може Мурџо ќе фати лимја од кај нас, па кај нас да дојде!
   
 13. Uli Hoeneß

  Uli Hoeneß Präsident

  Член од:
  6 август 2010
  Мислења:
  10.170
  Допаѓања:
  15.368
  Чим веќе ги одбил Баерн сигурно има преговарано со Челзи или Арсенал. Сигурно нема да ги одбие Баерн без претходно да не знае дали од Јунајтед планираат со Мурињо наредна сезона. А впечаток оставаат дека планираат со Мурињо. Челзи најверојатно ќе биде клубот што ќе го води Тухел. :)
   
 14. cholismo

  cholismo

  Член од:
  5 март 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  72
  Јакиот тренер Тухел, го видовме во Дортмунд колку се прослави.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 15. Che59

  Che59

  Член од:
  28 февруари 2017
  Мислења:
  971
  Допаѓања:
  856
  Не треси зелени, молимте! Во некои моменти го сфаќам Ставрогин.
  --- Споено дупло мислење, 24 март 2018 во 22:41 ---
  Мислам дека во Баерн не оди баш од причината како си замина од Борусија, слични им се уредувањата(хиерархијата).
   

Сподели преку: