Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
14 април 2012
Мислења
31.472
Поени од реакции
62.181
Види го само после 80та дава голови. :ROFLMAO:
Детево е екстремно брзо, или барем мене така ми делува ради лигава. Ама после 70-та, ренде ги прави, половина лига душа нема да трча со него.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.038
Поени од реакции
6.638
да му го најдат вистинското крштениче ќе се види дека има 25.....
 
Член од
14 август 2022
Мислења
607
Поени од реакции
626

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.172
Поени од реакции
41.081

Kajgana Shop

На врв Bottom