Фудбалски вести

Член од
12 март 2009
Мислења
13.478
Поени од реакции
7.592
не приметив, овие што играат ( без публика), дали вршат дезинфекција на топката ?? .. се игра со нога, ама има и изведување аут, па голманот....
 
Член од
5 март 2018
Мислења
4.887
Поени од реакции
3.847
не приметив, овие што играат ( без публика), дали вршат дезинфекција на топката ?? .. се игра со нога, ама има и изведување аут, па голманот....
Како не бе, зато се испозаразија сите, секој ден новозаразени фудбалери има
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
447
Поени од реакции
323
не приметив, овие што играат ( без публика), дали вршат дезинфекција на топката ?? .. се игра со нога, ама има и изведување аут, па голманот....
a pazi golmanot sto si pluka na rakavicite neli da mu se lepi topkata po ubavo
 
Член од
6 април 2014
Мислења
3.395
Поени од реакции
3.968

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
30.215
Поени од реакции
74.656
Криминална банда.

 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
4.730
Поени од реакции
6.724
Лигите најверојатно ќе продолжат во мај, финалињата ЛЕ и ЛШ можно е да се на крајот на јуни.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.607
Поени од реакции
73.114
Ако ви се гледаат целосни фудбалски натпревари од блиското и далечното минато:

Автоматски споено мислење:

Воедно:
Новото лого на БАТЕ
1584541749079.png
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.607
Поени од реакции
73.114
Има некои карти на Панини, немам појма што е контекстот ама еве да постирам тука пошто..шо да не бе :D
1584747185410.png

1584747168573.png
 
На врв Bottom