Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Дискусија во форумот 'Социјални мрежи' започната од GHorGH, 12 мај 2015.

 1. DonExo

  DonExo Apex

  Член од:
  1 ноември 2012
  Мислења:
  373
  Допаѓања:
  199
  пријателе многу си ги собрал бе, што ќе им правиш на толку многу?
  :D
   
  На bb[noone] му/ѝ се допаѓа ова.
 2. bb[noone]

  bb[noone]

  Член од:
  24 октомври 2008
  Мислења:
  1.345
  Допаѓања:
  188
  Продавам Фан Пејџ 65к фанови (99% американци).
  Цена: 900 евра. Одличен со рич, темата е политика, кој има сајт со адсенсе, контент или било што може веднаш да почне да работи и да заработува.
   
  На 1Alban7 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. 1Alban7

  1Alban7

  Член од:
  30 септември 2018
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  78
  ti pisav
   
 4. Ardade

  Ardade

  Член од:
  17 февруари 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  ne ja krositma od damna stranta a i nema vejke aktivnost i skam da ja dadam ili da ja zamenam so moja doplata za amekrianski lajkovi
   
 5. apmkd

  apmkd

  Член од:
  29 август 2017
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  64
  Дали може во порака да ми го пратиш фанот да го видам? И некој скрин од ричот како се движи?
   
 6. Kasabian

  Kasabian

  Член од:
  20 јануари 2013
  Мислења:
  1.348
  Допаѓања:
  2.400
  Дечки што пари оди акаунт на content.ad?
   
 7. Gaga89

  Gaga89

  Член од:
  14 октомври 2015
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  23
  Купувам фб страна со македонски фанови. Пишете ДМ со инфо за страните што ги нудите и цени.
   
 8. SantoriniLover

  SantoriniLover

  Член од:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  191
  Допаѓања:
  115
  Sto pari davas?
   
 9. bb[noone]

  bb[noone]

  Член од:
  24 октомври 2008
  Мислења:
  1.345
  Допаѓања:
  188
  Се продава Фејсбук фан страна - приближно 80 000 фанови.
  - 99% американци
  - Огромен рич
  - Тема: Политика(спремен за избори 2020 :icon_mrgr:)
   
 10. martin64

  martin64 Гостин

  Колку илјади евра ?
   
 11. bb[noone]

  bb[noone]

  Член од:
  24 октомври 2008
  Мислења:
  1.345
  Допаѓања:
  188
  Една илјадарка ќе заврши работа
   
 12. dimitar0807

  dimitar0807

  Член од:
  18 мај 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Купувам страници со Македонски фанови. Понуди на dimitar0807@gmail.com
   
 13. martin64

  martin64 Гостин

  Decki mi treba nekoja strana za da davam tipovi za sportska
   
 14. Marick14

  Marick14

  Член од:
  23 јуни 2011
  Мислења:
  7.973
  Допаѓања:
  2.298
  Сите за фан страни, а некој за фб група да е заинтересиран?
   
 15. conspiracy

  conspiracy

  Член од:
  25 јануари 2010
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  1
  Kupuvam fb profili , koj ima za prodavanje neka mi pisi pp
   

Сподели преку: