Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Дискусија во форумот 'Социјални мрежи' започната од GHorGH, 12 мај 2015.

 1. 'DIABLO'

  'DIABLO'

  Член од:
  5 август 2016
  Мислења:
  214
  Допаѓања:
  108
  Имам FB страница со 38.000 лајка. Страницата е во врска со автомобили.
  Има лајкови од целиот свет.
   
 2. Krstev

  Krstev

  Член од:
  12 март 2015
  Мислења:
  1.013
  Допаѓања:
  1.766
  nekoj da ponudi fb page so 100.000k lajkovi (od mkd), pretezno semejni lugje (vozrast 25-55)?
  pisete privatna poraka, fala.
   
 3. 'DIABLO'

  'DIABLO'

  Член од:
  5 август 2016
  Мислења:
  214
  Допаѓања:
  108
  Продавам страница со скоро 38.000 лајка и страница со 20.000. Во врска со автомобили се страниците.
   
 4. ssimovski

  ssimovski

  Член од:
  14 ноември 2009
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Купувам фан страна врзана со instant articles, по можност да ја зеам заедно со доменот со кој е врзана или да има можност на фан страната да се аплицира за instant articles
  --- Споено дупло мислење, 26 јули 2018 ---
  Поодамна е постов, ама да си прашам за секој случај. :) Да не имаш сеуште фанпејџ со instant articles друже, сакам да купам
  --- Споено дупло мислење, 26 јули 2018 ---
  Поодамна е постов, ама да си прашам за секој случај. :) Да не имаш сеуште фанпејџ со instant articles друже, сакам да купам
   
  Последно уредено: 26 јули 2018
 5. Kugar

  Kugar

  Член од:
  3 јануари 2015
  Мислења:
  243
  Допаѓања:
  509
  Продавам спортска страна со 14,600 фанови.
   
 6. ssimovski

  ssimovski

  Член од:
  14 ноември 2009
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  со македонски фанови е страната? Ај прати ми линкче да ја видам во порака.
   
 7. Morbio Inferiore

  Morbio Inferiore

  Член од:
  28 август 2009
  Мислења:
  426
  Допаѓања:
  228
  Изнајмувам пејџови за аплицирање за instant articles. Доколку имате веќе постоечки веб сајт, може да ви аплицираме.
   
 8. 'DIABLO'

  'DIABLO'

  Член од:
  5 август 2016
  Мислења:
  214
  Допаѓања:
  108
  Продавам страница со 38.000 лајка и страница со 20.000.
   
  На conspiracy му/ѝ се допаѓа ова.
 9. conspiracy

  conspiracy

  Член од:
  25 јануари 2010
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  1
  Cena na taa od 20.000
   
 10. DonExo

  DonExo Apex

  Член од:
  1 ноември 2012
  Мислења:
  318
  Допаѓања:
  176
  Нема да знае да ти каже, ќе ти побара ти да му дадеш твое мислење, па ако се најдете на пола пат... :)))
   
 11. Кикацо.

  Кикацо.

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  90
  Допаѓања:
  431
  Продавам страница со 29к лајкови амерички, цена 8к денари.
   
 12. didkap84

  didkap84

  Член од:
  29 септември 2010
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Се продаваат 2 facebook groops , првата е со 32000 fans, втората со 600 fans
   
 13. Teknologix

  Teknologix

  Член од:
  28 јуни 2015
  Мислења:
  559
  Допаѓања:
  207
  Friendly note:

  Кога нудите Фејсбук страници за продажба, пишувајте ја и индустријата која ја таргетираат страниците, од каде се фановите (вистински се или fake), и слично.
  Кој е улав да купува ФБ страница која расправа за се' и сешто (general topics)?
   
  На Krstev му/ѝ се допаѓа ова.
 14. ssimovski

  ssimovski

  Член од:
  14 ноември 2009
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Друже ако не ти се продадени ај пушти ми линкови да ги ѕирнам. Поздрав
   
 15. ssimovski

  ssimovski

  Член од:
  14 ноември 2009
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Здраво другар, може линк да ми пратиш и скриншот од државите на фановите, па да ја ѕирнам. Поздрав
   

Сподели преку: