Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Дискусија во форумот 'Социјални мрежи' започната од GHorGH, 12 мај 2015.

 1. 'DIABLO'

  'DIABLO'

  Член од:
  5 август 2016
  Мислења:
  175
  Допаѓања:
  78
  Имам FB страница со 38.000 лајка. Страницата е во врска со автомобили.
  Има лајкови од целиот свет.
   
 2. Krstev

  Krstev

  Член од:
  12 март 2015
  Мислења:
  927
  Допаѓања:
  1.579
  nekoj da ponudi fb page so 100.000k lajkovi (od mkd), pretezno semejni lugje (vozrast 25-55)?
  pisete privatna poraka, fala.
   

Сподели преку: