Фан клуб: Струмица

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
срлурес многу провоцираш да му.........со оние фингерите у пм
а инаку за утре мислам дека ке победи тој повеке што ја сака победата бидејки квалитетите се изедначени
МАЈ ОПИНИОН:kesa:
a ako ednakvo ja sakaat pobedata so praime togas?????????????

utre bi trebalo da se pokaze KFM i sudiite na delo..... dali pak kje dozvolat da se desavaat gluposti??????? ne znam koj sudi ama koj i da e osekjam deka kje potpadne pod pritisokot na parite,daj boze da ne e taka i da gledame super basket,ama kolku e toa realno vo ovoj moment ne znam bas......

APRIL opinion:kesa:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
срлурес многу провоцираш да му.........со оние фингерите у пм
а инаку за утре мислам дека ке победи тој повеке што ја сака победата бидејки квалитетите се изедначени
МАЈ ОПИНИОН:kesa:
Па што ќе ви дадам на вас да ни се*ете на наша тема? Струмица е ривал за утре и ти тоа го знаеш само провоцираш сега демек квалитетите се изедначени! а смајлите не се забранети така???:.!.: ПС: Никот ми е СрРулз не срлурес :):)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Сега за сега еве од вас никој нема да каже што и како е работата односно се чека на Маркус пошто он има најсвежи информации т.е од прва рака.:salut:
Ok,cim Marcus ima od prva raka,moite ne vi trebaat:cug:Pocekajte si go nego,utre ke vi pise:smir:
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
a ako ednakvo ja sakaat pobedata so praime togas?????????????

utre bi trebalo da se pokaze KFM i sudiite na delo..... dali pak kje dozvolat da se desavaat gluposti??????? ne znam koj sudi ama koj i da e osekjam deka kje potpadne pod pritisokot na parite,daj boze da ne e taka i da gledame super basket,ama kolku e toa realno vo ovoj moment ne znam bas......

APRIL opinion:kesa:
па тогаш би требало да тепа судијата:toe:
а инаку вие ке одите ли и колку души ке бидете ако одите:helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
utre sigurna pobeda ke bide jako na tribinite i na tereneto samo sudiite da ne zaebat ... poz ...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
па тогаш би требало да тепа судијата:toe:
а инаку вие ке одите ли и колку души ке бидете ако одите:helou:

da ne sakas da ti dadam spisok so maticnite broevi na tie so kje idat??????

ne sum ovlasten da davam odgovori na delikatni prasanja...........
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Ok,cim Marcus ima od prva raka,moite ne vi trebaat:cug:Pocekajte si go nego,utre ke vi pise:smir:
Ајде дај ти некоја информација, јас чека од тебе или од Маркус, кој попрв, ти си онлајн, ај пиши ?
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Сигурно ќе биде интересна утакмица, посебно ако ф.а. се избацат 2-3 автобуси
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
da ne sakas da ti dadam spisok so maticnite broevi na tie so kje idat??????

ne sum ovlasten da davam odgovori na delikatni prasanja...........
Абе ај шо ми пишете тука на фан клуб Струмица колку фемили ќе доаѓале во Струмица ме заболе мене дали ќе доаѓаат дали не или колку ќе доаѓаат ццц :tapp:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ајде дај ти некоја информација, јас чека од тебе или од Маркус, кој попрв, ти си онлајн, ај пиши ?
Aj oti e za tebe ince ....Ne se sekirajte ke nema otkazuvanje sega za sega....No upravata na klubot e mnogu najadena na KFM,i sleden takov ispad suspendiranje na igraci bez potreba bez razmisluvanje ke bide otkazuvanje:smir:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Абе ај шо ми пишете тука на фан клуб Струмица колку фемили ќе доаѓале во Струмица ме заболе мене дали ќе доаѓаат дали не или колку ќе доаѓаат ццц :tapp:

poleka tony montana,ne me tepaj,se predavam..............

prasaa na vasiot fan-klub pa zatoa tamu odgovoriv......... uzivaj si,ne ti go zemam kokainot :baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Чекам на Маркус и на Христов.
Што да ти кажам..нема да ти се бендиса...неофицијално комплетното раководство на Струмица поднесе оставка. Се чека исходот од плејофот..мислам дека бев јасен.
Во Македонија дефинитивно нема кошарка...скоро со сигурност е дека и оваа година Работнички ќе добие покана за Балканската лига...Димишковски како дете на Ваков-Онаков ни пресуди еднострано...така да некој дошол до заклучок дека не вреди да се трошат пари...сепак останува мал простор за маневар...ќе видиме.
Се надевам дека ако Фени бидат шампиони..ќе го остетат она за што пишувам, ти да си прв, друг да го собира кајмакот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom