Фан клуб: Струмица

Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
viktorce tuka si a ti hristov ladi si go!!!!!!!!!!
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Poarno so ga izgubiime taa utakmica,se namaluvat kaznite na Grncarov i Latovic.A so sme podobri podobri sme.A alal mu vera na J.Petrovski oti kazal deka Grncarov go udril nenamerno, svaka mu cast.U drug slucaj kaznata bi bila pogolema
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
taka e.Zatoa so vo fudbalot koga eden ke isprovocira a drug ke napravi incidenent togas se dobiva crven karton a za provokatorot zolt.Sto znaci ako Grncarov dobi 6 togas taci treba da dobie ako nisto drugo barem 2-3.Vo sekoj slucaj Taci e najgnasniot igrac vo ligata spored mene
во право си... и тој треба казна да добие.провоцирал пцуел...треба да се казни и тој.во право си

zalete se kolku sakate i samite znaete deka taci nisto ne naprail da napraese ke go kaznea neli?grncarov e kaznet ne taci a toa so vika atanase deka provociral vrska nema ne tresi gluposti mu se pustija samo deka e Albanec neli citase deka go vregale po nacionalna osnova?aj razmilsi malce ok?
зошто и амак беше казнет? пак случајно беше удрен тачи? или провоцира? па пријава ке поднесувал дека го врегале.. па нека го пцујат бе кој к** се треска од земја и ништо судиите неми а нашите за една лична ако се побунат ја јадат техничката! :salut:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Незнам за вас ама на мене Тачи многу ме нервира.. Требаше Грнчаров да го испука кога влезе во соблекувалната, и онака е казнет сега!
 
Член од
7 февруари 2005
Мислења
688
Поени од реакции
76
Утре одаме ли ОДамееееееееееееееееееееееееееееееееееееее........
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
A што биде со поднесените оставки на управниот одбор на Струмица, мислам дека тоа повеќе треба да не засега отколку утрешниот натпревар, Што и како понатаму со клубот ???
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
A што биде со поднесените оставки на управниот одбор на Струмица, мислам дека тоа повеќе треба да не засега отколку утрешниот натпревар, Што и како понатаму со клубот ???
Сега за сега еве од вас никој нема да каже што и како е работата односно се чека на Маркус пошто он има најсвежи информации т.е од прва рака.:salut:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Сега за сега еве од вас никој нема да каже што и како е работата односно се чека на Маркус пошто он има најсвежи информации т.е од прва рака.:salut:
Чекам на Маркус и на Христов.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Утре у колку саат играат Струмица-Мзт? Ќе ја даваат ли на тв?
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
у 7 директен пренос ке има.. ке има и ајдуци денеска видех има нови транспаренти мислам.. СИТЕ ПАТИШТА ВОДАТ КОН ПАРК!!!! ПОДРШКА НА НАШИТЕ УТРЕ МОРА!
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
А бе утре мора победа, тука нема дилеми!!!
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
срлурес многу провоцираш да му.........со оние фингерите у пм
а инаку за утре мислам дека ке победи тој повеке што ја сака победата бидејки квалитетите се изедначени
МАЈ ОПИНИОН:kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom