Фан клуб: Работнички

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
Искрено маицата незнам од кај беше сварно.
Ако дозволат полицајците доаѓаме сигурно.
И ако сварно сте подобри земете ја ние ќе ви :aplauz: и готово што има толку трагично тука.:salut:
I na nas ne ni bese dovoleno gostuvanje denes pa ete dojdoa 90-100 momci....
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
на свој ризик и воља... и да погинеш колко можеш ке се спасиш... хахахха
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
РАБОТНИЧКИ ЛЕЕЕ РАБОТНИЧКИ ЛЕЕ РАБОТНИЧКИ АЛЕ АЛЕ АЛЕ!!!
Браво момци денеска бевме одлични..бевме 103 по картите за воз знам и денеска беше патешествие лудило лудило лудилооо...само една батерија попив у глава...ништо не ми се деси...ама одма ја вратив назад...се надевам имало контра офанзива!!
Иначе утакмицава сосема солидно ја земавме судиите немаа нималку удел зошто добро судеа и немаше реакции ни од двете страни...па се надевам у недела вечер ке палиме некоја кафана...поздрав:smir:
 

ЅОНЕ

сакам скопско
Член од
25 јануари 2007
Мислења
588
Поени од реакции
31
РАБОТНИЧКИ ЛЕЕЕ РАБОТНИЧКИ ЛЕЕ РАБОТНИЧКИ АЛЕ АЛЕ АЛЕ!!!
Браво момци денеска бевме одлични..бевме 103 по картите за воз знам и денеска беше патешествие лудило лудило лудилооо...само една батерија попив у глава...ништо не ми се деси...ама одма ја вратив назад...се надевам имало контра офанзива!!
Иначе утакмицава сосема солидно ја земавме судиите немаа нималку удел зошто добро судеа и немаше реакции ни од двете страни...па се надевам у недела вечер ке палиме некоја кафана...поздрав:smir:
Нема надевање директно идеме на реализација:vozbud:

Беа некаде околу 90 луѓе така груба бројка бројани и солидно навивање имаше.
А за ова е ваше запаливме ваша мајца од ЦПБ за тоа беше.
Трета работа се гледаме во Скопје:smir:
Абе што си играте со огин:tapp: така и у Скопје еден од кавадарци со мајчка цпб па не дека го запалиле ама не си поминал баш сјајно:duel::sekss::nesum:
Остај те ги маичките на раат не ви носат среќа ОЧИГЛЕДНО Е ТОА :smir:
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Честито победа.:)
Заслужено.
Катастрофална игра на ФЕНИ.
Ќе се подобриме во Скопје, а ќе пробаме и да победиме.:)
 
M

marko 1996

Гостин
Честито победа не гледав излегов ама видов резултат последен пат беше 39-30 , незнам како било навивањето ама во Скопје претходната утакмица било ... :) Глеав у живо :) Бев еден од тие децата на полувреме што излегоа седевме до CPB па после горе . Од лозари беа многу малце 40 преку сила , а од CPB 150 - 200 души ( зборам за скопје предната утакмица). Ајде следендата утакмица па да освоиме титула :)
 
Z

ziko bt

Гостин
eeee skopjani ucete od lozari videte site vi cestitaja pobeda a ko gubevte ne zaprimetiv ednas da mu cestitate















i aj cestito pobeda i od mene:smir:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.618
Поени од реакции
2.719
ziko aj be ti dosta vie ste peder be njagolemi plackovci uvek ste placele kuti si ti inace posle ovoj poraz ako ne cestitaa neznam sramota ke bese za minatat utakmica se znaese so bese cela rabota cestitav jas mislam go priznav porazot ama incidentite bea od dr pricina ne od sto izgubi rabotnicki inace fala za cestit:smir:kite :)))
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Честитки за победата, заслужено не победивте:smir:.
Се надевам да биде се коректно и на наредната а евентуално и на последната седма. Нашите не изиграа ништо, вие бевте подобри...
Поздрав.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Фала фала на сите па повелете во недела!


Постаро но интересно!
 
Член од
5 јуни 2009
Мислења
15
Поени од реакции
1
Еве ви една добра песна за пред утакмица во Недела !

 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Честито победа не гледав излегов ама видов резултат последен пат беше 39-30 , незнам како било навивањето ама во Скопје претходната утакмица било ... :) Глеав у живо :) Бев еден од тие децата на полувреме што излегоа седевме до CPB па после горе . Од лозари беа многу малце 40 преку сила , а од CPB 150 - 200 души ( зборам за скопје предната утакмица). Ајде следендата утакмица па да освоиме титула :)
Ако седевте од десната страна на крајот малце кај што не навиваа....извинете што ве бркав :smir: така ми кажаа ...хехе
 

Kajgana Shop

На врв Bottom