kIRe9
Поени од реакции
73

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • С
  Друже

  Општи муабети,2ра страна. Тема Спец единици (последна страна). отвори,има линк од ученици од Карев и ОРце што биле на тоа за АРМ. (неможам линк да ти пастирам)
  Ќе ти праќав по пп за Т`га за југ ама немаш слободно место превземи нешто ако сеуште ти треба.
  Друже те читам во тема психологија си напишал дека имаш материјали за психологија да те прашам ако ти се наоѓа семинарска нешто по психлологија на било која тема да ми пратиш би ти бил многу благодарен не е итно али ни дадоа задача иам 2 недели
  ФАЛА однапред :wink: a.petrovski7@hotmail.com
  G
  Гледам си волонтирал да помагаш :) Па ако имаш некоја семинарска од областа на психологијата, не е битна темата... Многу би ми помогнал.
  Поздрав и благодарам однапред. :pipi:

  edit: mail- hristova_90@hotmail.com
  Абе, глупост беше целата ситуација.
  Ја на крај сфатив што се случува, зошто порачував такви терминали по телефон.

  Во средата, дојде Ајо (сигурно го знаеш, бизнисменот што сакаше да ни дели пари, еден МНОГУ мутав човек) и збореше нешто за украдени терминали додека ние праевме тест горе во 11ка, а 3-3 беа кај нас. Тие терминали фалат уште откако ги поставија компјутерите, ама сабајлето имало инспекција па не пријавиле. И пошто ја некако дував пред школо, не бев у можност да ги перцепирам настаните, ама после испадна дека некој од школо сака да го намести класот за да ја покрие другата штета на компјутерите (Ајо ни рече дека фалат вкупно 90 терминали во цело школо). Битно се среди, видоа дека нема да дадеме 200 евра и почнаа самите да не тераат да не се дознае за ова.

  Ти инаку втора си?
  Знам, ми кажа после, собиравме од други класови за да најдеме и да не плаќаме оштета.
  Али глеј да не се дознае дека се твои, за да не праат проблеми пошто е напраен записник во полиција. Класната ни рече, не е битно од кај ви се, не сакам да знам, битно е да не се дознае.

  Во секој случај фала премногу. Не спаси сите :)
  Јас пак да те позамарам:/
  Ај ако сакаш, ѕирни во колекцијата да не имаш некој есеј или семинарска за учење?
  Не ми треба општо за учење, туку за некој вид учење.
  Фала и извини шо ти досаѓам.
  D
  ои ои јас ск сум денеска,со стефи се слушнав вчера за да се најдиме.ми спомна нешо да напрајме мини-собиранка,да се видиме како сме,шо сме,зошто сме :):)
  ај поздрав,ако прочиташ,пиши ми на тел. јас со кредит во минус влегов...
  :helou:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom