Фан клуб: Работнички

Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Добро бе сеа ти ако си од центар не се прави глуп до толку, на предходниве страни се правеше муабет за тоа кој имал малолетници на трибина... така да ја само ви ја пишав реалноста во врска со тоа...
Не врти муабет...:wink:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Јас би ти препорачал да идеш да се преселиш у селодром пошто таму живеат све такви како тебе провинцијалци населени у скопје

јас нежен..дојди да видиш колку сум нежен се палиш на интернет само

Бојкотот првата година беше зашто не даваа пари за кореографии и не даваа автобуси за гостовања
а после кога се среди тоа кога почнавме да се собираме пак ...Работнички одби да игра во јадранска лига......
ај сеа поздрав и бркај работа
Ни ти не знаеш зашто е бојкотот (ако се извадиш на финтата не ни е дозволено да збориме, никој нема да ти се налути:smir::smir:)

Ако ти толку фраерчиште, дојди во Аеродром и кажуј вакви гачки, или бар на натпревар појави се, зашто вака ти си тој што е ФОРУМЏИЈА
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Ти реков не се пали....тие таквите како тебе најголеми пички се


А што бе ти таму италија 74,3% се буљаши гарант имаш прифатено нешто од нив :pos2::pos2:
Да да повеќето се неодоливи или ИРРИДУЦИБИЛИ хихии дај боже од нив да прифатам!!!
И еве ти еден поз за твојот потпис:
Џандари Дифендери и Специјалци пред вас така вие сте појаки од нас!!! ( само на сон ) :pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Да да повеќето се неодоливи или ИРРИДУЦИБИЛИ хихии дај боже од нив да прифатам!!!
И еве ти еден поз за твојот потпис:
Џандари Дифендери и Специјалци пред вас така вие сте појаки од нас!!! ( само на сон ) :pos2::pos2::pos2:
Тоа е за вас наменето
ИРРИДУЦИБИЛИ хахахахахаха
абе буљаши се слушај ме
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Да бе па неодоливи сме само центарки не сакаат!!! ахахха:pos2::pos2:
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Тој форум е за таквите како вас и сељачиња од други градови? не сум у право за ова што го пишав така? ајде исправи ме кај што грешам... позз.
Znaci spored tebe kajgana forumot e podobar za navivacki diskusii??
ma daj ne zaebavaj,ovde na kajgana nemozes normalno da diskutiras,nema admini,nema moderatori ! plus toa ova se kosarkarski fan klubovi,spored mene ultras forumot e prav za navivacki diskutiranja,grupite postavuvaat izvestai i sliki,se zboruva samo za navivanje! rezultati takvi stvari ne se pisuva,ima moderatori koi se grizat da nema kavgi,ovde se e ebano
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Znaci spored tebe kajgana forumot e podobar za navivacki diskusii??
ma daj ne zaebavaj,ovde na kajgana nemozes normalno da diskutiras,nema admini,nema moderatori ! plus toa ova se kosarkarski fan klubovi,spored mene ultras forumot e prav za navivacki diskutiranja,grupite postavuvaat izvestai i sliki,se zboruva samo za navivanje! rezultati takvi stvari ne se pisuva,ima moderatori koi se grizat da nema kavgi,ovde se e ebano
А топката кога ке застане на линија на голот и пола е внатре а пола надвор, гол е или не?
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Znaci spored tebe kajgana forumot e podobar za navivacki diskusii??
ma daj ne zaebavaj,ovde na kajgana nemozes normalno da diskutiras,nema admini,nema moderatori ! plus toa ova se kosarkarski fan klubovi,spored mene ultras forumot e prav za navivacki diskutiranja,grupite postavuvaat izvestai i sliki,se zboruva samo za navivanje! rezultati takvi stvari ne se pisuva,ima moderatori koi se grizat da nema kavgi,ovde se e ebano
Не трабуњај..да не сакаш да ти дадам увид да видиш колу постови се избришани ..никој не ви е крив што не знаете да дискутирате...Ако сакате vака да изгледа подфорумот прекинете со глупости и почнете да зборувате за навивање..од вас зависи
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
Abe momci ostajte gi,ne im replicirajte gleas ne postojat vo kosarkarska liga nie sme edinstveni aktivni.......i bataleti gi ajde denes spremajte se ideme u ohrid ajdeee.......:vozbud::vozbud:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Абе вие уште постоите ???? Бидејки во Струмица на трибина остана нешто ваше.. изгледа ударен транспарент :) Ако не се секаваш потсети се со клипов.

Пуши провинцијаааа!! Држава Скопје!

:je::je::je::je:

Докузовски најави заминување

Потиштен, разочаран не толку од поразот против МЗТ Скопје колку од незалагањето на одделни кошаркари, тренерот на Ф. Работнички Марин Докузовски, веднаш по мечот со "штрковите" во соблекувалната, на учениците им најави заминување од тренерската клупа. За сериозноста на неговата најава зборува и податокот дека веднаш потоа капитенот Симиќ и искусниот Димитровски заминаа во клупските простории да го убедуваат Докузовски да продолжи со започнатата работа и оти сите играчи сакаат тој и натаму да биде нивни учител.
- Точно е тоа дека најавив заминување. Севкупните односи во клубот, проблемите кои се таложат се причина поради која реагирам. Јас сум професионалец, почитувам работа не само на тренинзите туку и на натпреварите. Имам чувство дека одделни кошаркари како да не сакаат да ја освоиме шампионската титула, не се залагаат доволно, а тоа навистина ме боли и не можам да минам преку тоа. Побарав разговори со луѓето од клубот, верувам дека брзо ќе дојде до таква средба и многу работи ќе бидат појасни. Во моментов едно е сигурно во вакви услови повеќе не сакам да работам, вели Марин Докузовски.

За посетување пред една година Докузовски се врати од Бугарија каде имаше големи успеси се со цел од Ф. Работнички да направи респектабилен тим не само дома, туку и на меѓународната сцена. Во меѓувреме ја одби новата, примамливата понуда од Лукоил Академик се со цел да продолжи да работи во својот Ф. Работнички. Оттаму и ваквиот потег изгледа изненадувачки.
Абе местена била, нема потреба да си оде.:toe:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ајде мрш по риби по охриТ!
Сеа „најдобри“ сте пошто бојкотират ФА, а другите се гола вода...
Да се исчистат натрпниците од МЗТ, ФА ќе се вратат, па ќе правиме муабет тогаш... Вие 100 години сте во бојкот, па незнам со кое право збориш.
 
Z

ziko bt

Гостин
aj mozi vo skopje cpb momentalno se najdobri a za vo cela makedonija trebit da se podrazmislit
 

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
Znaci spored tebe kajgana forumot e podobar za navivacki diskusii??
ma daj ne zaebavaj,ovde na kajgana nemozes normalno da diskutiras,nema admini,nema moderatori ! plus toa ova se kosarkarski fan klubovi,spored mene ultras forumot e prav za navivacki diskutiranja,grupite postavuvaat izvestai i sliki,se zboruva samo za navivanje! rezultati takvi stvari ne se pisuva,ima moderatori koi se grizat da nema kavgi,ovde se e ebano
Другар со кого да правам муабет бе ? со вас?? што ни ја пеете од ѓорче петров до железничка?? со лозари ? за мене тие навијачки групи не постојат најсериозно ти кажувам... само со алтаниве од центар може да улета некој епитет тука доста е тоа немора таму да се регистрирам, башка чим оној дарвалкер е модератор све ми е јасно... тоа е тоа
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Од колку играат Работнички??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom