Фан клуб: Работнички

Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Шо направите бе во охрид а ?
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
INACE I FAMILY BEA VO OHRID MNOGU....AKO NEKOJ NE VERUVA NEKA PISE KE POSTAVAM SLIKA.......
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
INACE I FAMILY BEA VO OHRID MNOGU....AKO NEKOJ NE VERUVA NEKA PISE KE POSTAVAM SLIKA.......
:pos: :pos: што е ова бе и шоферт ли го сликавте хаха усвари ај нека брое човек таму колку да не бидите малце на сликата (зборувам за типот лево, доле) :pos:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
aj cestito pobeda :smir:
Фала бачко па да ви се врати сеа со мзт поздрав


штотуку дознав дека од патење да видат како е да се победува членови на фемили доаѓале на утакмица со нас

Видете и сами
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
aj mozi vo skopje cpb momentalno se najdobri a za vo cela makedonija trebit da se podrazmislit
Фала бачко па да ви се врати сеа со мзт поздрав


штотуку дознав дека од патење да видат како е да се победува членови на фемили доаѓале на утакмица со нас

Видете и сами

Ххахаха битолчанец ме изнасмеа, ахахаха ај некад ќе го успиваш син ти со гачките на ЦПБ дека се најдобри.......

Да јас лично се МКНЕВ во автобуси само за да ја гледам вашата храбра група од 17 души како храбро го бодрат својот тим.. Дај не кажуј вакви работи, немаш веќе ИСАФ што биле рекле старите.... Прво пишуеш на Ултрас форумот дека сте им се пуштиле на 30 годишни воџи на ФА, после грешка си бил,можда биле 4ица 15 годишни, сеа имало ФА во Охрид, што е следното???

Најдругарски ти кажувам, дека не постоите вие, лично ти за мене (иако не те знам) си само еден БАСНОПИСЕЦ што никад во живот нема да стапне во Аеродром... пошто знаеш дека живеат во него ИДИОТИ ко мене и ќе се собере во рок од 3 минути багра што ќе ти смени личен опис, и ќе те прати дома гол... Едноставно, ние аеродромците живееме за МЗТ и за ФА
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ххахаха битолчанец ме изнасмеа, ахахаха ај некад ќе го успиваш син ти со гачките на ЦПБ дека се најдобри.......

Да јас лично се МКНЕВ во автобуси само за да ја гледам вашата храбра група од 17 души како храбро го бодрат својот тим.. Дај не кажуј вакви работи, немаш веќе ИСАФ што биле рекле старите.... Прво пишуеш на Ултрас форумот дека сте им се пуштиле на 30 годишни воџи на ФА, после грешка си бил,можда биле 4ица 15 годишни, сеа имало ФА во Охрид, што е следното???

Најдругарски ти кажувам, дека не постоите вие, лично ти за мене (иако не те знам) си само еден БАСНОПИСЕЦ што никад во живот нема да стапне во Аеродром... пошто знаеш дека живеат во него ИДИОТИ ко мене и ќе се собере во рок од 3 минути багра што ќе ти смени личен опис, и ќе те прати дома гол... Едноставно, ние аеродромците живееме за МЗТ и за ФА
Прва работа..не сум регистриран на ултрас форумот
втора работа прочитај и сам што пишува не сум го измислил јас тоа
трета работа ние постоиме вие не..а вие патите од нас:toe:

аха и заборавив...а кој е сега боље од нас...вие не постоите...
бевте повеќе но увек го јадевте....
така да секогаш сме биле и ке бидеме боље од вас
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Прва работа..не сум регистриран на ултрас форумот
втора работа прочитај и сам што пишува не сум го измислил јас тоа
трета работа ние постоиме вие не..а вие патите од нас:toe:

najveke ponizena grupa od aerodromci e city park boys kako si pominuvale tie nis aerodrom samite si znaat duri mozam da se setam na eden muabet od nekolku clenovi na cpb beshe sezona 2000/01 muabetot im beshe se bunae zasto nekoj clenovi na cpb begale kako Pi*** i zatoa ovie momci go jadele stapot a toj muabet go slushav vo avtobus na cpb po patot za utakmicata vo veles kade igraa rabotnicki - kumanovo a vo avtobus bev jas i uste eden clen na Family Aerodrom i Komiti Skopje sto e dosta poznat nis navivackata scena vo makedonija pricina sto bevme vo avtobusot i jas neznam da vi kazam slucajno imame nekolku prijateli vo cpb pa nekako slucajno po pat ne sobraa i taka i ovie od cpb odma pocnaa da peat nekoja pesma protiv aerodrom i jas i prijatelot sto beshe so mene pocnavme da ja peeme "o gospode veruvajmi . . .(4/12/02 2:03 am)

На тој форум од 93та година, и таа случка од 00/01 сезона те молам направи и copy paste, ако си манга каква што сонуваш дека ќе бидеш, 3 души вие пееле „О Господе“ на пат накај Велес 2001???? Сам себе убијал се вика ова???
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
абе не им постирај се се копиљаци !!! они незаат како беа вадени нивните воџи од такси и газени сред аеродром... не сме постоеле... хахахаха СМЕШКИ !!! па ние правиме бојкот издржан со факти со аргументи зошто бојкотираме.... они прашај ги зошто бојкотоираа и се собираа само против нас не се чудат нема да знаат да ти одговороат... 17 души во охрид сосе возачот... со амак дома 25 души со фени дома 45 души на вечното дерби 170 души со еден збор голема МИЗЕРИЈА !!!! ве молам веќе не не ставајте во уста.... НЕ СМЕ ИСТА КЛАСА !!!
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
MIZERIJA ILI NE,PROCENE SAMI:
"22 GODINI SELODROMSKA MIZERIJA,KRIZATA VI TRAE KAKO SPANSKA SERIJA"

ostaj gi titulite vasata smrdliva navivacka grupa so sto ke se pofali ??? deka ste najmizerni do sega od vaseto postoenje, deka bojkotirate bez pricina, deka ste vrakate procesna brojka po 25 dusi na natprevar, deka idete na gostuvanje celi 17 dusi sose vozagot, deka kradete znaminja na pederski nacin bez nikoj da gi brani, deka se palite sme begale , sme begale od defenderi i od 10000 alfi, deka vasata navivacka grupa ima celnovi od butel, gjorce, pripor, cair... segde samo ne od centar....
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ostaj gi titulite vasata smrdliva navivacka grupa so sto ke se pofali ??? deka ste najmizerni do sega od vaseto postoenje, deka bojkotirate bez pricina, deka ste vrakate procesna brojka po 25 dusi na natprevar, deka idete na gostuvanje celi 17 dusi sose vozagot, deka kradete znaminja na pederski nacin bez nikoj da gi brani, deka se palite sme begale , sme begale od defenderi i od 10000 alfi, deka vasata navivacka grupa ima celnovi od butel, gjorce, pripor, cair... segde samo ne od centar....
Комплекси оооооооооох пусти комплекси хахаха
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
ostaj gi titulite vasata smrdliva navivacka grupa so sto ke se pofali ??? deka ste najmizerni do sega od vaseto postoenje, deka bojkotirate bez pricina, deka ste vrakate procesna brojka po 25 dusi na natprevar, deka idete na gostuvanje celi 17 dusi sose vozagot, deka kradete znaminja na pederski nacin bez nikoj da gi brani, deka se palite sme begale , sme begale od defenderi i od 10000 alfi, deka vasata navivacka grupa ima celnovi od butel, gjorce, pripor, cair... segde samo ne od centar....
Mojata navivacka grupa moze da se pofali so 3 vasi znaminja(transparenti),navivanje konstantno,gostuvanja,pobeda na tug teren(selodrom) se kriete po vlezovi,alfite dojdoa od koga vie kidnavte zatoa od kaj nas imase 20 uapseni,clenovi imame od segde od SKOPJE,bidejki RABOTNICKI E SRCETO NA SKOPJE...vie so sto ke se pofalite??? So bojkot,poradi toa sto izedovte kutek pa se ispokaravte megu sebe ne gostuvavte vo park protiv sokoli posle incidentot,ne gostuvavte vo kavadarci,pa posle pocnavte bojkot,na bojkot se pojavivte na dve utakmici i izvadivte dve paroli,upravata podnese ostavka cekate nov sponzor da dojde da ve sponzorira pa ke se vratite,cekate da vi napravat novi rekviziti i transparenti -FAMILY "BOSS" AERODROM-,Do koga ke begate??do koga transparenti ke gubite??koga ke napravite asalna koreografija??koga ke mi odgovris na ovie prasanja jas ke ti odgovoram na tvoite......:helou:

p.s.ocekuvam normalen muabet i normalen odgovor,ne provokacija...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom