Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
--- надополнето: Nov 1, 2011 10:51 AM ---
Мозочниот удар го извадија АНСА (новинската агенција), докторот на Милан во меѓувреме збеснал кога дознал дека ова било објавено, званична информација сеуште нема, ама се спомнува и проблем со срце кој бил решлив со мини-операција.

Во меѓувреме сите фудбалери по твитери и фејзбуци му искажуваат поддршка, а најглуп е Боатенг шо пишал нешто у стил ““ се надевам дека ќе заиграш пак ’’. :|

Како и да е, треба да е јасно дека ваква будала не паѓа од ваква работа. Мозочен удар мава кај луѓе со мозок.... кај него потврдено е дека таква работа нема ! :D

еве ја и мајка му..... појака фаца е од него !!!

Целио е на мајка му :D
Имал пробелми со двете предкомори не се работи за мозочен удар, а тоа било поради големата тежина и ова да не му се случеше се очекувало да заврши кариера на 32-33 години така да ако се врати ќе игра уште 3 години
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Eden Hazard: "Milan are interested in me."

Eden Hazard: "Milan suggested that I should stay at Lille for the rest of the season, and then we would talk again after that".

мхм мхм, топ ќе биде овој ако го земат.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.252
Поени од реакции
8.338
Eden Hazard: "Milan are interested in me."

Eden Hazard: "Milan suggested that I should stay at Lille for the rest of the season, and then we would talk again after that".

мхм мхм, топ ќе биде овој ако го земат.
Да не му завршува договорот штом не го брзаат :pos:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Пу бе после 3-4 дена човек ќе седне на компјутер и што да прочита :mad: Издржи мајсторе сите сме со тебе !
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
Пу бе после 3-4 дена човек ќе седне на компјутер и што да прочита :mad: Издржи мајсторе сите сме со тебе !
ќути еј! после два дена уклучуење и шо да видам! :mad: :mad: :mad:
омилениот и најдобриот играч во милан после силва и ибра.... аааа у пм! :place:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Еден Азар открива дека изминатово лето добил атрактивна понуда од Интер но додава дека сериозен интерес за неговите услуги покажува и екипата на Милан и тој веќе бил во контакт со Росоњерите
“Милан исто така пројави интерес. Тие ми предложија да останам во Лил и потоа на крајот од сезоната да имаме сериозни преговори.”
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Будало најголема, најбитно е само да бидеш здрав! #99
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
95% official formation
Abiati
Abate, Nesta, Silva, Taiwo.
Aquilani, Ambrozini, Nocerino
Boateng/ Seedorf
Ibrahimovic, Robinho
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.929
Поени од реакции
1.659
Официјална
Abbiati, Abate, Nesta, Silva, Taiwo, Aquilani, Ambrosini, Nocerino, Boateng, Ibrahimovic, Robinho
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.896
Поени од реакции
717
2-2 ja имам...............Ајдееееееееееееееееееееееееееее
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Дечки ај ако можи дајте некој поасолен линк...на овај што го пушти Аелксандар кочи прска!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom