Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.126
Поени од реакции
6.510
Море дај боже да изгуби Интер....бидејќи ако случајно победат ќе се качат на куро дека се многу јаки и којзнае што направиле...и треба навивачите колективно да го заборават бламирањето со Сампдорија и Удинезе....ќе влезат во некој филм дека ја завршија работата и секој нареден кикс ќе му биди простен.
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.240
Поени од реакции
208
Кои копита се овие Спортклуб
11 посрани канали имаат и не наоѓаат за сходно утакмицава да ја пуштат... ГОВЕДАSent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
1.249
Поени од реакции
1.445
Aj бе у курац и фудбал и се. Може ли еден натпревар без некој да се повреди. Фалеше па Кјаер да се повреди у пм .
 

te-ultra

ILLYRIAN
Член од
17 октомври 2011
Мислења
1.875
Поени од реакции
979
konecno od stativa vo gol da odi topkata posle 14 obidi :)
Автоматски споено мислење:

Black life matter situacijata :facepalm:
 
Последно уредено:
Член од
18 јули 2012
Мислења
559
Поени од реакции
225
Pizdu mater ako nwsto po raca Ibra mu kazal na Lukaku , ke ne ubijat celi mediumi posle yoa
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
1.249
Поени од реакции
1.445
Krunic врати се се ти е простено. Овој Меите катастрофа и денес.
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
270
Поени од реакции
215
Баш најдобар у средина е Меите, колку топки исфрли..
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.407
Поени од реакции
39.066
Во последно време ни ебат матер судиите откако медиумите почнаа да замараат со пеналите.

Дај нека испаднат од овој купот.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
4.702
Поени од реакции
3.422
Не ни требаат продолженија нека ја предадат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom