Фан клуб: МЗТ Скопје

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Аааа мислат не исплашија педерите, за курот ќе ни се фатат!!!!
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Така,така на вас !Сега,не беше вашата полиција.Еј,Ф.А сега,пазете зошто кога ќе одите во Кавадарци,глупите лозари се немоќни па секој полицаец ќе и го фукне на Курвичката,Дивна и по вас ќе маат.:toe:
Уште ли не ја земавте лекцијата за употреба на запирка?
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
Аааа мислат не исплашија педерите, за курот ќе ни се фатат!!!!
toa e vo skopje ve cuvaat epteen, ne drzea + 15 min vo sala samo za da si otidete, sea nekoi izleegle...
e da ne ne drzea ke bevte mnooooogu isplaseni, a i ke nemavte potreba da idevte nakaj tikveskiot kraj zaso i onaka od tamu ke ve pratea rikverc vo bolnica vo sk!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Уште ли не ја земавте лекцијата за употреба на запирка?
Ох,бре боже така ми е навика...И каде сакам таму си ја ставам:pos2: :pos2: А,ако сакаш за кошарка ќе збориме и ке те направам мало дете,и ако си 20 години...:helou:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Така,така на вас !Сега,не беше вашата полиција.Еј,Ф.А сега,пазете зошто кога ќе одите во Кавадарци,глупите лозари се немоќни па секој полицаец ќе и го фукне на Курвичката,Дивна и по вас ќе маат.:toe:

za tvoja informacija...
dokolku amir abed go procita ova...ke ja zapali cela strumica za da te najde...a koga ke te najde nemozam da garantiram so ke se slu4i sotebe...Ako ima nekoj idea neka kaze????pozz i vardi se mom4e
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Христов ти шо се мешаш тука оди пиј си го млекцето и повтори си ги лекциите за утре
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
za tvoja informacija...
dokolku amir abed go procita ova...ke ja zapali cela strumica za da te najde...a koga ke te najde nemozam da garantiram so ke se slu4i sotebe...Ako ima nekoj idea neka kaze????pozz i vardi se mom4e
Струмица,улица:Стив Наумов,159.Живеам,во куќа.Број на мобилен 071-735-874.Домашен,034-344-798.Ти треба уште нешто?
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
teski zborovi padnaa na forumov :pos2:
a koj faktor vo zivotov e taa Divna ako saka neka mi pojasni nekoj...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Струмица,улица:Стив Наумов,159.Живеам,во куќа.Број на мобилен 071-735-874.Домашен,034-344-798.Ти треба уште нешто?

greska me svana...mene ne mi treba nis otebe samo ti kazuvam da ne vregas i da ne se pravis nogu silen...si bil so divna?ti pobarala pari?odkade toa deka e kurva i deka ona pratila luge za da ve tepaat
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
greska me svana...mene ne mi treba nis otebe samo ti kazuvam da ne vregas i da ne se pravis nogu silen...si bil so divna?ti pobarala pari?odkade toa deka e kurva i deka ona pratila luge za da ve tepaat
Не ги лажи бе, она како командирка на полицијата нареди да ги тепат :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
abe zosto vaka me smeete. se pravete huligani be prostaci edni(selodromci glupi) najgolemata bagra zivee tamu u selodrom. dvajca vo bolnica otisle :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ste frlile kamenja po avtobusot i ste skapale prozorec. toa e seto sto se slucilo od selodromskite 'huligani'.
i ne znam neli sfacate deka ne ste vise interesni sami si se falite sami si si pisete. ama taa e koa se ebite so mazi sekoja vecer i ne za gabe ve vikaat SKOPSKI PEDERCINJA. i vie nas ce ne vikate detsak gradinka. :baeh::baeh::baeh:
kako prvo poglednete se vie deneska na utakmicata 50 posto bea 14-15 god. a vo lozari nemase pomal od 18 godini bre alooooo

a inace samo kolku da se znae nema nikoj ni udeno ni nisto tie moze samo da si se falat. edino sto e sluceno ima samo eden prozorec skrseno ama ne se sekirajte i kaj nas ce dojdete od godina (t.e. ako igate vo prva liga nisto cudno vtora liga da ste) i tuka ce bidat iskrseni prozorci. samo poleka huliganski pedercinja. a zosto ne kazete koga bea plukani vasite decinja od 14 -15 godini vo kavadarci:salut::salut::salut::salut:
abe ruralec,nie bevme vo kavadarci 250 luge,a ne kako vas deneska 40.a za ova sto si pisal imam staveno na youtube klipovi i sekoj sto go interesira ova moze tamu da proveri,vidi i sam da zakluci koj begal.inace epten mi napravi keif toj tapandjijata,onoj sto nalikuvase na carski glasnik:pos2: :pos2: :pos2: .eve ke vi dadam i eden predlog:kontaktirajte go dragan vucic i prasajte koga ke ima naredno sou za talenti.prijavete go maliot, sigurno ke mu sledi bleskava kariera vo muzickite vodi.i zaboraviv da kazam,deka 4 clena od F.A. imaat prijavi od policija tokmu radi krsenjeto na avtobusot i povredite na tie dvajca.sega ti pak negiraj deka nemalo nisto,ama znam deka tie fastfudovcite sto dojdoa vo SK smrznale po pat nakaj doma,pa sepak neli e rano za da se vozat vo kabriolet vozila:pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
oooo go lapnala nekoja makedonka a, ne i padnala JA FRLILA SEKIRATA vo med a hahahaah:pos2: ako ako

ama ne mi e jasno kakva vrska ima ona so policijata, zaso koga bese toa za kupot procitav deka demek taa ja dala naredbata, pa taka da ako sakas pojasni.
Па кој ги пушти тиа гласини?...Па се разбира Струмичани, а по што заклучиле не знам...а браво за тоа што знаат дека е курва, јас тука сум и пак не дознав:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom