Фан клуб: МЗТ Скопје

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ce mi kazes deka si sedel doma ne si bil na utakmicata na strumica za da gi gledas lozari??????????
ili pak ke priznaes deka voopste ne ni znaes so e toa kec u kec
А гледам и ти дојде да го бодриш Фени...се сајбер хулигани сте. А поарно да не дојдеа тие со автобусот, пошто според информации од МВР-то има двајца тешко повредени.

Фемили според мене, во едно од најслабите свои изданија, многу публика меѓу навивачите, лоша организација од страна на управата на Мзт. Следната утакмица ќе биде друга песна, ФА ќе ја преземе организацијата во свои раце
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
леле коа влегоаа овие козариве во сала почна да мириса се испособлекоа срамотааа... "че не тепале" хаха. вака пред утакмица избањајте се и договорете се што да пеете пошто вие за Чаир ништо незнаете, а камо ли и песни да пеете. поздрав интересна утакмица :helou:
 
V

Viktoranius

Гостин
А имаше една ситуација сега не ми текнува подобро Лозари почнаа да пеат нешто и направија кикс и вие им ракоплескавте ?

Имаше ли такво нешто или јас сум грешка ?
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
А имаше една ситуација сега не ми текнува подобро Лозари почнаа да пеат нешто и направија кикс и вие им ракоплескавте ?

Имаше ли такво нешто или јас сум грешка ?


лол да да имаше скоро цело навивање им беше кикс "утни педерче" ... детска градинка :vozbud:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
А имаше една ситуација сега не ми текнува подобро Лозари почнаа да пеат нешто и направија кикс и вие им ракоплескавте ?

Имаше ли такво нешто или јас сум грешка ?
Не направија кикс, туку запеаа некоја од тие селските јас сум прав лозар од тиквешко (нешто така, не ја дослушав, се искинав од смеење)
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
А имаше една ситуација сега не ми текнува подобро Лозари почнаа да пеат нешто и направија кикс и вие им ракоплескавте ?

Имаше ли такво нешто или јас сум грешка ?
Тоа беше кога лозари пееа "Ние сме лозари од тиквешки крај".....
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
bravo feni

malce samo dvajca u bolnica otisle


abe zosto vaka me smeete. se pravete huligani be prostaci edni(selodromci glupi) najgolemata bagra zivee tamu u selodrom. dvajca vo bolnica otisle :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ste frlile kamenja po avtobusot i ste skapale prozorec. toa e seto sto se slucilo od selodromskite 'huligani'.
i ne znam neli sfacate deka ne ste vise interesni sami si se falite sami si si pisete. ama taa e koa se ebite so mazi sekoja vecer i ne za gabe ve vikaat SKOPSKI PEDERCINJA. i vie nas ce ne vikate detsak gradinka. :baeh::baeh::baeh:
kako prvo poglednete se vie deneska na utakmicata 50 posto bea 14-15 god. a vo lozari nemase pomal od 18 godini bre alooooo

a inace samo kolku da se znae nema nikoj ni udeno ni nisto tie moze samo da si se falat. edino sto e sluceno ima samo eden prozorec skrseno ama ne se sekirajte i kaj nas ce dojdete od godina (t.e. ako igate vo prva liga nisto cudno vtora liga da ste) i tuka ce bidat iskrseni prozorci. samo poleka huliganski pedercinja. a zosto ne kazete koga bea plukani vasite decinja od 14 -15 godini vo kavadarci:salut::salut::salut::salut:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
хахах иако сум од СТРУМИЦА лозари сепак не можате со ФА ,а за тие дечиња од 14-15 години што викате само на нив можете...па затоа сте толко срекни бтв за џабе не сте градинка..
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
хахах иако сум од СТРУМИЦА лозари сепак не можате со ФА ,а за тие дечиња од 14-15 години што викате само на нив можете...па затоа сте толко срекни бтв за џабе не сте градинка..
Грешка си они се најдобри и неуништливи.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Грешка си они се најдобри и неуништливи.

да да во прав0 си горните реченици не важат...КОЗАРИ НАЈ ЗАКОН :) :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
abe bug*r eden vie bevte tepani vo kav i odma protiv nas ok . i pocnuvate so skopskite pedercinja da se druzite
 

Kajgana Shop

На врв Bottom