Фан клуб: МЗТ Скопје

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
hahahhahahahahaha pederite pocnale da lepat plakati po centar deka ke se vrakaat !!!!!!

do cpG: ne sme vi opsesija , se sobirate samo protiv MZT SKOPJE I FAMILY AERODROM !!!!! i sega ke se soberete 54 ,od koj 50 deca a ostanatite komandantot, vince , gogo i milos hahahahhaahhahahaah smesni ste
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
776
Поени од реакции
273
e i ova da go vidime! heheheeh sindikalnite baranja se ispolneti ili se raboti za kompleksot family aerodrom??? ako neka se soberat ke bide interesno...
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
ja se nadevam deka pogolemiot del od clenovite na CPB ke si prodolzat so bojkotot,ko sto rekov veke nema idenje na tribina denes a utre ne . ILI KE SE BOJKTORIJA DO KRAJ ILI KE SE NAVIVA DO KRAJ .
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ja se nadevam deka pogolemiot del od clenovite na CPB ke si prodolzat so bojkotot,ko sto rekov veke nema idenje na tribina denes a utre ne . ILI KE SE BOJKTORIJA DO KRAJ ILI KE SE NAVIVA DO KRAJ .
:pos2::pos2: вие да не сте поделени бе ами договорете се а не едни ќе одат а едни не одат а усвари до кога ќе бојкотирате ако занеш да одговориш..
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
776
Поени од реакции
273
ja se nadevam deka pogolemiot del od clenovite na CPB ke si prodolzat so bojkotot,ko sto rekov veke nema idenje na tribina denes a utre ne . ILI KE SE BOJKTORIJA DO KRAJ ILI KE SE NAVIVA DO KRAJ .
epa sto e rabotata, koj lepel plakati? i kaj vas kako i kaj kozarite site se vodzi? koj kazuva dali ke se ide ili ne, frakcii d ne imate vo grupata? hehehee
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
:pos2::pos2: вие да не сте поделени бе ами договорете се а не едни ќе одат а едни не одат а усвари до кога ќе бојкотирате ако занеш да одговориш..

najde ti za podelenost da zboris.
pojma nemaat ni oni so pravat.na kraj ke ispadne ko miatiot pat.ke dojdat pred sala i ke frlat 2-3 sisinja.ke vlezat u sala.ke kjutat i ke si izlezat.
a za iznenaduvanjeto:
3
2
1
AAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
468
Поени од реакции
68
Amak sp ??? Koi se tie ??? na moze bre nekoja ekipa so smesno ime da doaga i da ocekuva nesto da se sluci...smesno mislam neli...:) nego drugo mi e vo pametot sega..kako li mislat da pominat onie momcinja vo crveno oboeni vo sreda vecer???
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Хахахаххахахахахахахаха, опасен е.

toa e ptica.........neeeeeeee
toa e avion..........neeeeeeeeeee
toa e kometa....neeeeeeeee

toa e famozniot kavadarecki serif.pazete se doagja.ne daj boze u skopje da dojde pa se da se kontaminira.
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
bravo marko za slikive,lele kakvo vole e ovoj:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
deckovo definitivno ima problem sa sobom
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
tipov prodava mikseta i papuca za gitara.
slucajno go najdov i morav so vas da spodelam.
sa sobom, a so vika aerodromka i sa dnevnom ,ma so cela kukja.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom