Фан клуб: МЗТ Скопје

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
А кога нема ни една да фатите си ги пушите сами на пат за скопје. :pos2:
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
Па сеа не се сите информирани за успешноста на нашите спортисти ама Дивна кога пукала он изгледа на пиперот бил...:tv:


a da be zaboraviv DIVNA ima samo edna vo MAKEDONIJA pa jas ne ja znaev. lelelele
od kaj na takvoto jas da znam deka za ona e taa?

i sea ke vi odgovoram mesto strumicanite zaso ja vikaat kurva, bar spored mene- SE SITNALA ZA TOJ GRDIOT PUN EVREJ, SIGURNO E OD LJUBOV SO NEGO. nie imame drug zbor za takvi- SPONZORUSI:toe:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
da ti go dadam odgovorot za nas i nie kako "pederi". kakov peder sum da znaes koa gi nosam tie od vasiot tikveski kraj doma i posle koa ke te vidat pak te molam da ti go isp*sat,ja pa druga, mn sum peder, epten!
i da pederi sme, zaso kaj i da ideme vo gradovite vi gi eb*eme zenskite so na primer ti ili nekoj tvoj drugar se macel da ja fati 6 godini taa mu glumela picka, a nie doagjame, pola pivo i ili kola ili stance:pos2:
NE DA SUM PEDEEER HAHAHAHAHAHAHA
Добро а мислете дека вашите сестри ви се заштитени со закон?
Ако се дупеле моите сограѓанки, што прават моите сограѓани од машки пол кои се на факултет во Скопје? Па нормално секоја вечер си носат по некоја од твоите сограѓанки, и сигурно не пијат само кафе:pos2::pos2::pos2:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Е па како може за некоја жена да речеш дека е курва кога немаш поим за кој стануваа збор, Дивна има направено многу за спортот и не заслужува да биде наречена курва од било која будала.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Добро а мислете дека вашите сестри ви се заштитени со закон?
Ако се дупеле моите сограѓанки, што прават моите сограѓани од машки пол кои се на факултет во Скопје? Па нормално секоја вечер си носат по некоја од твоите сограѓанки, и сигурно не пијат само кафе:pos2::pos2::pos2:
ne piele kafe.vednas preminuvale na "rabotata" zatoa so nemaat vreme za kafe...Kako inaku ke stignat kaj site pacienti.Maksimalno se posveteni na rabotataProfesionalki...toa e profesionalizam
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
Абе тој на ФЕНИ газдата Амир Евреј е демек....
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
А кога нема ни една да фатите си ги пушите сами на пат за скопје. :pos2:
ahhh, ajde ova ke bide posleden post.
ne sakam da se raspravam so luge so blaga retardacija ama aj.
samo ova ke vi go kazam, ke si se podrazmislite i ke si gi prasate bliskite od ponezniot pol kolku samo od niv bile taka so decki od SK, dur bile na studiranje tuka, so kolku od niv e praveno orgija. ne gi prasuvajte dali, nego KOLKU? Ova bese za vo SKOPJE

A sea za koa nie od SK ideme po drugite gradovi kako vasiot samonarecen grad. ZNACI NE SE SLUCILO ILI NEKOJ DA NE ZAVRSI VO KOLA SO NEKOJA, VO WC, ILI SAMO ONAKA SAMO VO DISKOTO ILI SL. pa i jas da bi bil na vase mesto bi gi mrzel tie so doagaat ednas, ti ja e*e taa so ja brkas cell zivot i si ide nasmean, a ti ko utepan i ko misir dremes i gi sobiras drugarite so crveni obravcinja i so pluskavcite na racete ( onie so blaga retardacija) da im se osvetis na tie momci...
hehehe da da tesko vi e te svakjam, ali toa e...:salut:
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
Добро а мислете дека вашите сестри ви се заштитени со закон?
Ако се дупеле моите сограѓанки, што прават моите сограѓани од машки пол кои се на факултет во Скопје? Па нормално секоја вечер си носат по некоја од твоите сограѓанки, и сигурно не пијат само кафе:pos2::pos2::pos2:

NIV VOOPSTO NE GI NOSAT DOMA NE SE SEKIRAJ, se misli na vasite ruralci
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
NIV VOOPSTO NE GI NOSAT DOMA NE SE SEKIRAJ, se misli na vasite ruralci
Аааа ок,фл на информацијата. Значи дирекно, одма позади диско ги работат....:pos2:
А ти чим знаеш изгледа ги следеш и се стрвиш само...:pos2:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Што убави муабети направивте...
 
V

Viktoranius

Гостин
za tvoja informacija...
dokolku amir abed go procita ova...ke ja zapali cela strumica za da te najde...a koga ke te najde nemozam da garantiram so ke se slu4i sotebe...Ako ima nekoj idea neka kaze????pozz i vardi se mom4e

Ќе ми го запали ку*от евреинот за да ме најде мене да му е*ам крвта еврејска да му е*ам.

Еве и од мене еден поздрав до евреинот и ку*вичето, да и е*ем племето гнасно во крвта. И ајде сега те молам ископирај го тоа и прати го на гнасниот евреин за да ме пронајде те молам.

Дадејте му контакт и од мене да му кажам дека живеам...

dimitar_b@hotmail.co.uk
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
izgleda toa prvoto e.nema cel zivot picka videno pa taka.a inace tia so stoat pred mtv pola se od AERODROM(selodrom) taka da ti vidi sea od kaj se kurvite kako vas
 

Kajgana Shop

На врв Bottom