Фан клуб: МЗТ Скопје

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Браво браво Мзт само така па за две три години ќе имате доста конкуретен тим кој ќе се бори за 3 или 4 место :)
И уште еднаш ке ти кажам тебе, секое твое убацување тука беше директна провокација кон нас, затоа гледај си курот, гледај си балетот, не туку пикај носот кај што неможеш да ја издржиш миризбата.

А за системов, мислам дека за промена на системот прсти има умешано еврејот. пошто додека не беше он во уо беше стариот систем. Може е само коинциденција, незнам
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.589
Поени од реакции
48.387
Браво браво Мзт само така па за две три години ќе имате доста конкуретен тим кој ќе се бори за 3 или 4 место :)
Oва од слушање ''Хикирику'' ти е вака лош хуморот??
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ај доста беше...назад на темата...
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
ајде утре тепаме со пелистер у гости
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.841
Поени од реакции
72.449
Sigurno gi tepame utre pelister. Kako trgnale rabotive ke igrame u prvo kolo od play-of so Rabotnicki. Toa ke bidat natprevari...
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
ке ги скинеме јас идам на утакмица со Горчо и Бебе
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Добро не смеам да коментирам?
Вратете ми со тоа што ќе ми докажете дека сум грешен,а не со провокации.
А ако не сфаќате хумор,ваш проблем.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.589
Поени од реакции
48.387
Добро не смеам да коментирам?
Вратете ми со тоа што ќе ми докажете дека сум грешен,а не со провокации.
А ако не сфаќате хумор,ваш проблем.
1.ти како никој овде знаеш дека смееш да коментираш
2.нема што да ти враќа некој кога немаш кажано за кого уствари навиваш,а секој пост ти е против МЗТ
3 ние сваќаме хумор ама исто и сфаќаме и лош хумор од тотално неповикани особи а истиот го сфаќаме и како првоцирање
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
776
Поени од реакции
273
Добро не смеам да коментирам?
Вратете ми со тоа што ќе ми докажете дека сум грешен,а не со провокации.
А ако не сфаќате хумор,ваш проблем.
barem malku da se poupaten ke znaes deka MZT se bori za 3 mesto, daka da nema da provociras i da vikas demek so potsmev "mzt ke se bori za 3-4 mesto". neka se bori i za opstanok i vo 2 liga, pak ke si bide puno i ke go sakame so srce, ali so ti kazuvam tebe koa ne ni znaes za so ti zboram....
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
пак вртите за вашата навивачка група.ок не ви коментирам веќе.
Најдобар тим сте,газите сфе :D
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
776
Поени од реакции
273
пак вртите за вашата навивачка група.ок не ви коментирам веќе.
Најдобар тим сте,газите сфе :D
osekjam sarkazam neso ovde ili? nikoj ne kaza ni deka gazime se ili sl, samo takvite kako tebe so se zaebavaat so edna slobodno ke ja kazam INSTITUCIJA ZA KOSARKA kako so e MZT mislam deka nikoj od nas nema da dozvoli! i toa voopsto ne bese vrtenje ili ne znam so za navivackata grupa, sakav da ti dadam do znaenje deka i do tolku da padne nekogas MZT, toj nikogas nema da bide ostaven! SAKAS DA MI KAZES DEKA OVA BI SE SLUCILO I SO BILO KOJA EKIPA VO MAK KOSARKATA???
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Добро не смеам да коментирам?
Вратете ми со тоа што ќе ми докажете дека сум грешен,а не со провокации.
А ако не сфаќате хумор,ваш проблем.
Што има да ти враќаме, на твојата малоумна провокација. Да имаше бар грам поима од кошарка, ке знаеше каков е распоредот на силите во моментов во кошаркарска Македонија. Затоа ти дадов јас најдобронамерен совет, да си гледаш балет и да не си го губиш времето со работи од кои си немаш благе везе.

Ако тоа што го напиша ти го сметаш за хумор, очигледно си имал несреќно детство поради тоа што верувам дека на твоја досетка или шега ако не си се насмеел самиот, досетката би отишла во оние неславните на кои никој не им обрнал внимание. Вака бар ти си се сметаш за хумореска типче, извини ако ти го повредив егото, ама хумористичен си едвај колку Чуму
 

Kajgana Shop

На врв Bottom