Фан клуб: МЗТ Скопје

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Абе има влезови два не е проблем.Ама прашав сеа во Полиција нас нема да остават овај пат да појдиме.Прашав за Тетово во фудбал и таму неможи.Причина:Висок ризик и полицијата не гарантира безбедност
ke vidime kako ke bide za toa rekov ima vreme do togas
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Edno prasanje do Radical toj kako poupaten vo kosarkata, neli od ovaaa sezona e smenet sistemot i veke ne vazi ova nekoja ekipa ako izvojuva 3 pobedi nad druga ne se trgnuva so 1-0 prednost vo play offot i vi finaleto pa zosto eve koga davaat i direktni prenosi od nekoja domasna utakmica komentatorot stalno zboruva za eventualni 1-0 na nekoja ekipa , a i eve cesto i na sportskite vesti go kazuvaat ova deka Feni veke ima 1-0 protiv nekoj ekipi i eve sega ako ja tepa na Strumica i protiv niv ke ima vodstvo od 1-0. Znam se zboruvase ovde deka vakvoto pravilo ne vazi veke ili ??? pozz:helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ee aj da ne se karame imam 16godini i resena e dilemata :D:D:D:D
 
Член од
10 декември 2007
Мислења
7
Поени од реакции
0
da vazi toa sea feni imaat 1-0 protiv strumica
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Edno prasanje do Radical toj kako poupaten vo kosarkata, neli od ovaaa sezona e smenet sistemot i veke ne vazi ova nekoja ekipa ako izvojuva 3 pobedi nad druga ne se trgnuva so 1-0 prednost vo play offot i vi finaleto pa zosto eve koga davaat i direktni prenosi od nekoja domasna utakmica komentatorot stalno zboruva za eventualni 1-0 na nekoja ekipa , a i eve cesto i na sportskite vesti go kazuvaat ova deka Feni veke ima 1-0 protiv nekoj ekipi i eve sega ako ja tepa na Strumica i protiv niv ke ima vodstvo od 1-0. Znam se zboruvase ovde deka vakvoto pravilo ne vazi veke ili ??? pozz:helou:
ja mislam deka samo vo play off ke ima pocetna prednost od 1-0....a za finale ne...ama ne sum siguren...neka kaze nekoj ako znae?
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
ja mislam deka samo vo play off ke ima pocetna prednost od 1-0....a za finale ne...ama ne sum siguren...neka kaze nekoj ako znae?
Aerodromka ili Radical tie dvajcata bea poupateni za ovaa rabota :) Kako i da e do 4,5 casot se nadevam ke dojdat na forumot i ke ni odgovorat :) pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom