Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
9 мај 2009
Мислења
605
Поени од реакции
400
Јаооооооооој,лееее....каков натпревар...:vozbud::vozbud::vozbud:

Еден од оние кои долго ќе го паметам. Браво за нашите!...:)
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
773
Поени од реакции
344
Збеснав, се спулајв, скренав, разбудив пола маало, 5-2 !!!!!!!!!!

Лекиќ!!!

Немам ваква утакмица во животот гледано, после оние бледи утакмици на Звезда сеа конечно една фантастична утакмица...
Алал да им е!!! :bravo: :zver:
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Neznam za vas braka ali ja sam malo popio neka ni e cestito pobeda mamau im jebem gruzijska CESTITO POBEDA utre ke piseme poike saga ne sme vo mogucnost ajmo da slavimo i da pijemo.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.566
Поени од реакции
14.338
Уф жалам што поради оправдани причини го пропуштив второто полувреме. Секоја чест за момците, според коментарите гледам дека прикажале супериорна игра. Се надевам ќе начекам вечерва реприза од дуелов, стварно ова било празник за очи. Уште еднаш, браво момци, и само напред. ЗВЕЗДА ! :vozbud:

п.с ретко пишувам во темава, ама голем фан сум на ЗВЕЗДА. Се надевам од сега па натаму ќе пишувам што е можно повеќе.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
ТООООООООООООООООООООООООООООО ЅВЕЗДААААААААААААААААА
На почетокот го пцуев Лекиќ кога си даде авто-гол ама ме демантира после секоја чест само мора да го гледаме Каду во првиот тим.
ЅВЕЗДА
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.265
Поени од реакции
8.380
Леле што се деси :vozbud:
Кога ќе се деси ова кај нас бе милина да гледаш една од најдобрите утакмици што сум ги следел милина која атмосфера кога ќе биде полн вака некој од нашиве стадиони ..
пс тој лекич не е нормален!
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Verder, Viljareal, Roma, PSV, Šahtjor, Zenit, Hamburger, Benfika, Valensija, Ajaks, Steaua, Fenerbahče, Bazel, Lil, Everton, Briž, Herenven, Galatasaraj, Austrija, Lacio, Herta, Sparta Prag, Dinamo Bukurešt, AEK, Slavija Prag, Metalist Harkov, Aston Vila, Atletik Bilbao, Partizan, Hapoel Tel Aviv, Tvente, Dinamo Zagerb, Liteks, Fulam, CSKA Sofija, Tuluz, Kluž i Odenze.


Moжни противници се овие , освен Партизан . . .

Леле Динамо Загреб ако се падне . . . :vozbud::vozbud::vozbud:
 
P

PewDiePie

Гостин
Verder, Viljareal, Roma, PSV, Šahtjor, Zenit, Hamburger, Benfika, Valensija, Ajaks, Steaua, Fenerbahče, Bazel, Lil, Everton, Briž, Herenven, Galatasaraj, Austrija, Lacio, Herta, Sparta Prag, Dinamo Bukurešt, AEK, Slavija Prag, Metalist Harkov, Aston Vila, Atletik Bilbao, Partizan, Hapoel Tel Aviv, Tvente, Dinamo Zagerb, Liteks, Fulam, CSKA Sofija, Tuluz, Kluž i Odenze.


Moжни противници се овие , освен Партизан . . .

Леле Динамо Загреб ако се падне . . . :vozbud::vozbud::vozbud:
Ako se padne neka ne mislam da odat vo Zagreb :tv:
 
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Секоја чест за момците голем фан сум на Звезда иако не сум писувал на темава од сега па натаму сум тука..

п.с Лекич Мајсторе :pehar:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Ako se padne neka ne mislam da odat vo Zagreb :tv:
Зашо бе ?
Минатиот пат кога беа супер си поминаа, пургери уште памтат како цигани демолирале австроунгарска архитектура . . .:)
 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Свака част момци,дај боже даље да се паднете со црватите па да се гледа убав фудбал,а богами и навивање.:helou:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
ОЕОЕОЕОЕОЕО!!!!!!!!! :vozbud::vozbud::vozbud:

После 0-1 и 1-2, искрено се простив од евро-настапите на Звезда... Ама на Лекиќ не знам шо му се деси во глата, ги подмрдна сите и ја турна Звезда понатака. :vozbud:

П.С. На петтиот гол свикав ко неарен, пола кафич ме опули ко да сум полжав без куќа, ама тек после 10 минути срам ми падна. :kesa:
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
546
Поени од реакции
78
Ma kakov kafic be naednas diskoteka stana site gledaat u mene ne biva gol da sum :pos2::pos2: ama mnogu bese jako :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Еве ви , еве ви ФАРСИЗАМ уште еден доказ дека никогаш нема да бидете тоа што е ЦРВЕНА ЗВЕЗДА , Н И К О Г А Ш.Од атмосфера на стадинот , до се друго.Лудило еј , Марко ти си сведок нели?Ако не ти пречи и копирај го тоа што ти го пишав на мсн за Лекиќ , дека е ЅВЕР играч само желбата за гол го убива и ете денес 3 и ќе биде се подобар и подобар.Не ми се верува еј , во кафич сум плачел како мало дете ц.ц.ц.ц.....


Pokazalo se još jednom, Zvezda je život, sve drugo su sitnice!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom