Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
21 септември 2008
Мислења
14.566
Поени од реакции
14.338
Ги пратам редовно и Звезда и Партизан, повеќе навивам за Звезда. Не дека ги мразам Партизан, туку повеќе ми се допаѓа играта на Звезда. За натпреваров немам коментар, прекрасна игра, само да се нема среќа бре,ц.ц.ц. Автогол, кикс на голманот, тоа е. Кога речиси сите си мислеа дека е крајот, Лекич беше тој што стапи на сцена, и што повторно ги издигна своите соиграчи. Се надевам ќе соберат сили во второ полувреме да нападнат што е можно повеќе, да постигнат 2 гола, а да не примат уште еден, и со тоа да се пласираат во наредната фаза. Напред ЗВЕЗДА !
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.233
Поени од реакции
8.126
Судијава може комотно да се наведне и да ми го испуши к***т!!!! Мамицата негова платена!!!!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.797
Поени од реакции
44.293
ХЕРООЈУУУУУУУУУУУУУУУУУУ ! :vozbud:
 
Член од
25 март 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiccccccccccccccccc
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.233
Поени од реакции
8.126
Крвта да им ја е**м на педериве. Цел меч се пренемагаа а сега им се брза у уста да ги е**м.
 
Член од
25 март 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
LUDILO svaka cas lekic se dokaza deka stvarno bil najdobar strelec u ZEMUN LUDILO
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Савиќ:pos2:
за малце ќе изглумеше
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
АБЕ УБИ ГО ПИЧКА МУ МАТЕР!!! КРВОТ ДА ТИ ГО ЕБЕМ ПЕДЕРСКИ!!!!


КРАЈ!!! Неможем да пишем ништо сега, не ми работа мозоков!!! ЛУДИЛООООО!!!!
 

theHeartCollect0r

WIngZ of Sadness , hold my prayers...
Член од
6 август 2006
Мислења
299
Поени од реакции
10
Идемо даљеееееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom