Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.223
Поени од реакции
53.378
А Роналдо и Кака зошто дојдоа во Реал?Зошто има поубава храна или воздухот оти е почист:kesa:
Aман бе не се глупирајте, аман! Ти објасни Venom убаво, да не пишувам и јас за џабе... пак ќе тресете зелени!

Gareth Bale in January
Нема логика ова. :)
Ќе игра со Тотенхем у ЛШ, ќе нема право да настапи за нас, нема ваљда само за у Примера да го земеме. Ма да и сезонава (и вториот дел од минатата) у Тотенхем игра повеќе како лево крило.

Не се сомневам дека и како бек ако го вратат би бил лош, али ако доаѓа кај нас тоа би било наредно лето.
 
B

boki10messi

Гостин
Според една анкета еве како би го дочекале мадридистите Робињо на Бернабеу.

62% изјавиле дека ќе одговорат со свиркање.

10% изјавиле дека ке го поздрават со
аплауз.

29% изјавиле дека нема никако да реагираат.
Амди Бајрам да не ја правел анкетата?:):):) шала

Иначе, кога лани се подгреваа шпекулациите за наводен трансфер на Пеле(жими таквото) во Барселона, баш ме израдува, не за друго, одамна немало ваков трансфер(Савиола беше пропала ивестиција, не можевме ни да го исвиркаме:)). После Фиго, немало ништо 'поинтересно'.:):):) Позз
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Пази само Пато пак да не истрча со 2 гола на Бернабе
Креле одеби, не смарај

--- надополнето ---

1.Амди Бајрам да не ја правел анкетата?:):):) шала

2.Иначе, кога лани се подгреваа шпекулациите за наводен трансфер на Пеле(жими таквото) во Барселона, баш ме израдува, не за друго, одамна немало ваков трансфер(Савиола беше пропала ивестиција, не можевме ни да го исвиркаме:)). После Фиго, немало ништо 'поинтересно'.:):):) Позз
1.Марка
2.???

--- надополнето ---

1.Амди Бајрам да не ја правел анкетата?:):):) шала

2.Иначе, кога лани се подгреваа шпекулациите за наводен трансфер на Пеле(жими таквото) во Барселона, баш ме израдува, не за друго, одамна немало ваков трансфер(Савиола беше пропала ивестиција, не можевме ни да го исвиркаме:)). После Фиго, немало ништо 'поинтересно'.:):):) Позз
1.Марка
2.???
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Нема логика ова. :)
Ќе игра со Тотенхем у ЛШ, ќе нема право да настапи за нас, нема ваљда само за у Примера да го земеме. Ма да и сезонава (и вториот дел од минатата) у Тотенхем игра повеќе како лево крило.

Не се сомневам дека и како бек ако го вратат би бил лош, али ако доаѓа кај нас тоа би било наредно лето.
Абе шо има врска шо нема да игра за нас у ЛШ секако од Јануари натаму само две утакмици имаме за играње у ЛШ :icon_lol:

Енивеј, Бејл е ѕвер, убава работа ќе завршат ако го земат.

--- надополнето ---

FFS, росонери, дај одјебете, знаеме дека победата на Бернабе лани ви беше најголем успех цела сезона, немора да не потсетувате секој ебан ден.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
4.125
Поени од реакции
6.957
I vas li ve umaraat kretenite od penzionerskiot klub BBilan?Ne se trpat vise,preku ku*ot mi se dojdeni.So eden smrliv zurkadjija Robinjo i Ajkulata koj e poznat kako ubiec ama za timovi od rangot na bari i kaljari veke kovaat planovi za osvajanje liga samioni.BOG DA CUVA!!!
Gledam i vo vas fan klub dosle da merat ku*ovi.Ne se trpat veke!!!
Izvinete za of topicov ama ne gi mozam vise.kaj i da vleze covek vo fan klubovite gi gledam bilanistive kako zamaraat.
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.875
Пато вака лани трчаше --> ,заедно со пензионерите :wink:
и ти да не го згреши фан клубот
лани беше лани
сега треба да ти дадам линк претходно кога беше Милан елиминиран од Реал?
ќе има две нови утакмици па ќе ги видиме пензионериве, што мора да отекувате секој ден
 
Член од
19 април 2010
Мислења
763
Поени од реакции
28
I vas li ve umaraat kretenite od penzionerskiot klub BBilan?Ne se trpat vise,preku ku*ot mi se dojdeni.So eden smrliv zurkadjija Robinjo i Ajkulata koj e poznat kako ubiec ama za timovi od rangot na bari i kaljari veke kovaat planovi za osvajanje liga samioni.BOG DA CUVA!!!
Gledam i vo vas fan klub dosle da merat ku*ovi.Ne se trpat veke!!!
Izvinete za of topicov ama ne gi mozam vise.kaj i da vleze covek vo fan klubovite gi gledam bilanistive kako zamaraat.
of lele :)
sto e poglupo od eden sinteras
dvajca sinterasi he he :)

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=69009 ne bese golemiot talent vaj?
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.125
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom