Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.510
Поени од реакции
14.161
30 минути удар немаме кон голот на Хихон. Многу лошо..
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ова коментаторов, кој копиљ е неможем да го слушам више. Навивачите на Реал го прогласиле Пелегрини за персона нон грата :tapp::tapp::tapp: Ти ебем све по список ретардирано, само тресе глупости!
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Наградно прашање, дали коментаторот ја витка тревата во џоинт, или ја конзумира со помош на бонг?
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.697
<3 AЛСАТ <3

Подобро да не разбирам што збори отколку глупости.
 
Член од
6 јануари 2009
Мислења
509
Поени од реакции
72
vdv i ronaldo najdobo izigraa do sea ajde guti in mesto granero a i arbeloa sto mi bara po taa pozicija go sakam ramos tamu,prael rotacii pelegrini pu da ti e*am pa staj go metzelder mesto albiol
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Вика очекуваме многу голови и шпанци(шанси) -_-.
Момци го чекам Гути со задоволство, он е лекот за ваквите. Се одјавувам тука, победата ке ја честитам коа ке се вратам:pipi:. Ајде со среќа.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.510
Поени од реакции
14.161
Се докажа уште еднаш дека со овие играчи против ваквите тимови немаме НИКАКВА игра. Со Ваљадолид беше исто, немавме удар упатено, среќа што го имавме Роналдо кој постигна гол од слободен, само што работата е дека Роналдо нема на секој натпревар да постигнува гол, и ќе треба малку и другите да потрчаат, и да се обидат да направат некаква шанса кон голот. Освен ВДВ, останатите играчи во средниот ред се дефанзивно настроени, Лас, Гранеро и Чаби не видов еден пас да дадат кон оној офанзивен дел. Нека влегува Гути одма место Гранеро/Лас, зошто вака ништо не правиме и у второ.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Лас/Гранеро аут, Гути ин. А ако не иде пак Арбелоа аут Раул ин.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.510
Поени од реакции
14.161
vdv i ronaldo najdobo izigraa do sea ajde guti in mesto granero a i arbeloa sto mi bara po taa pozicija go sakam ramos tamu,prael rotacii pelegrini pu da ti e*am pa staj go metzelder mesto albiol
Не се блесави, што може Серхио Рамос во ваква игра да одигра подобро од Арбелоа ? Или виде еднаш оти се лизна таму, и одма ајде не чини.. Средниот ред ни е тапа, две сврзувања не направија, он ми го спомнува Арбелоа..:tapp:
 
Член од
6 јануари 2009
Мислења
509
Поени од реакции
72
Не се блесави, што може Серхио Рамос во ваква игра да одигра подобро од Арбелоа ? Или виде еднаш оти се лизна таму, и одма ајде не чини.. Средниот ред ни е тапа, две сврзувања не направија, он ми го спомнува Арбелоа..:tapp:
epa sto sakas koa cel red ni e napraen od defanzivci sea pelegrini najde rotacii da prai
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Може игнор да ми стиснете на троловите, така и ја нема да ги читам...:tv:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Многу слаба игра,не шутнавме сериозно кон голот.Се надевам сега од соблекувална ќе излезат поинакви.
Еднаш во сезоната го играм Реал и ме заеба 4+ го имав уште тој.Баш се сеќавам и минатиот пат со Спортинг(0-0) го чекав ГГ.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom