Bubislaf
Поени од реакции
48

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ахам,извини тогаш..Јас те разбрав во онаа смисла,дека додека ВДВ давал голови,Кака се опоравал(одмарал) во амбуланта.Не знам како тоа го разбрав на тој начин..Ох,се збркав.:pos2::pos2:..Се извинувам многу..Недоразбирање беше...:(
  абе ок е донесе звезди шо донесе...
  на онака солиден тим шо беше му фалеше некоја звезда стварно ама да си продадеш цел тим да го смениш на ново тоа никогаш нема да го сфатам...
  јас ваков реал не засакав...
  абе и јас го откарав у пм...
  да погодеше можеше да се вратат во живот ама само така ќе го прекриеја пак срамот и дека сме тимски послаба екипа од барса...
  тоа е јебеш реал, перез се пуни пари :'(
  Ќе видиме бе само не верувам дека имаме шанси за 1 место..според мене поголем проблем ќе ни биде Рома него ли интер :)
  А зошто интер да е ослабен ?
  АААААА?Најди пост кајшто имам напишано дека навивам за Рубин Казан.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom