Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.541
Поени од реакции
4.078
Ја гледам моментално Бенфика, Савиола ѕвериште.:smir:
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Савиола ги дере у Португалија :):)
И Хави Гарсија :icon_lol:

...Изгледа полека му се отвараат вратите на Игуаин кон националниот состав :vozbud::tv:
Five Reasons Why Argentina Coach Diego Maradona Should Be Sacked

1. Argentina are facing World Cup elimination.
2. Internal problems have erupted.:tapp:
3. His strange squad selections.:pos2:
4. The loss to arch-rivals Brazil.
5. He has no clue how to coach a team.:pos2:
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
495
Поени од реакции
83
Честита да ни е победава :vozbud::vozbud::vozbud:
знам дека доцнам ама :toe: неможев да се логирам нешто нз шо е работава
и не ја гледав утакмицава ми се сјеба антената и ми доаѓа да отерам се у триста лепе итн
позЗ и
Хала Мадрид
 
Член од
6 јануари 2009
Мислења
509
Поени од реакции
72
нз зашо ВДВ го ебаваат го оставаат а не го зимаат за утакмици,штета на добри играчи како него не им се дава шанса :S
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Eве нешто од мене до вас... :))) Ако ви кочи нешто алфа тв дур го пренесува Реал.. појдете на странава www.zulu.mk и одберете алфа и гледајте перфектно. Moжи да ви послужи и за други работи :)

:tv:
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
нз зашо ВДВ го ебаваат го оставаат а не го зимаат за утакмици,штета на добри играчи како него не им се дава шанса :S
Рано е уште за тоа да се коментира, Пелегрини изјави дека долга е сезоната сите ќе добиваат шанса

Eве нешто од мене до вас... :))) Ако ви кочи нешто алфа тв дур го пренесува Реал.. појдете на странава www.zulu.mk и одберете алфа и гледајте перфектно. Moжи да ви послужи и за други работи :)

:tv:
Као на пример да ни троши лимит а можеме на тв :nenene: Подобро на Алсат отколку Алфа на Зулу :tv:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.796
Поени од реакции
1.509
Ama ne zaebaa ovie od Milan stvarno c c c. :) Guti inaku me iznenadi prijatno, Granero bese dobar... I gore dolu ovie trojca go resija natprevarot. Na krajot C.Ronaldo sto ne mu odese-ne mu odese,pak dade i toj gol :) Dava golovi i koga ne mu odi znaci... Sepak timot samo so pocna da igra zaedno,seuste se uigruvat taka da mislam deka prostor za napredok ima seuste.
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Ме интересира нешто,знам вие имавте ваков проблем пред една година.Дали уште важи правилото на УЕФА кое мислам дека го воведоа пред неколку години,да во зимскиот преоден рок може да се регистрира еден играч кој веќе настапувал во Европа за друга екипа?Како еден вид џокер.Ако нешто сум грешка,слободно исправете ме,но ме интересира ова дека знам вие имавте сличен проблем со Хунтелар и Диара.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ме интересира нешто,знам вие имавте ваков проблем пред една година.Дали уште важи правилото на УЕФА кое мислам дека го воведоа пред неколку години,да во зимскиот преоден рок може да се регистрира еден играч кој веќе настапувал во Европа за друга екипа?Како еден вид џокер.Ако нешто сум грешка,слободно исправете ме,но ме интересира ова дека знам вие имавте сличен проблем со Хунтелар и Диара.
Уште важи тоа правило, а и тешко дека ќе го сменат...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom