Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Би сакал утре да добие шанса Адан да видиме како ке се покажит..Не знам за што голман се работит. :)
 
Член од
26 февруари 2008
Мислења
305
Поени од реакции
61
Луѓе абе со се замарате со пријателски утакмици.Гледате дека ни Пелегрини не се замара.Ова уствари е испробување на варијанти на игра според мене...Инаку добри беа Роналдо и Бензема имаа неколку солидни пасови меѓу себе.Гранеро изигра добри 30 минути а во одбраната да не беше Мезелдер ќе примевми уште некој гол сигурно...
Се на се слабо ама имајте верба...
ХАЛА МАДРИД
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.723
Поени од реакции
6.362
ЕЈ СТВАРНО МЕ ИЗНЕНАДИ ОВОЈ РЕЗУЛАТАТ МИСЛАМ ДЕКА СРАМОТА Е РЕАЛ ОВИЕ ДА НЕ ГИ ПОБЕДИ ПА СО ТАКВИ ИГРАЦИ КАКО РОНАЛДО И БЕНЗЕМА АЛИ ОК СЕПАК СФАКАМ НЕ СЕ УСТЕ УИГРАНИ ИГРАЦИТЕ ПОЗ
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Пелегрини најави дека тие што стартувале минатиов меч нема пак да стартуваат.
Гранеро :vozbud:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.566
Поени од реакции
14.338
Па тоа и го очекувам. Прееска баш гледав мал дел од мечот, и стварно Гранеро изиграл многу јако. Полека ми станува нов идол од тимот на Реал Мадрид. :vozbud:
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Абе а зашо Рамос не е повикан за утре???
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Па никој не е повикан од тие денес што се приклучија. Прва утакмица ќе им биде со Торонто.
Ааааа така лиии...:) Фала за информејшн Боби4е. А коа играат со Торонто иначе? Знам дека е во август, ама коа точно?:pipi:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
а зашо да играат дури против Торонто... кога ако тепаат протиф ЛДУ утре тогаш полуфинале во Пис купот треба да се игра... нема да можи тогаш да играат? или има нешто како регистрација кои играчи ке бидат пред да почни Купот!?!?

______________________________________
Benzema is on FIRE :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom