Фан Клуб: Партизан

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Се у *урац!

Како да ја потрошивме муницијат!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Ај у курац 2-0.......:uvo::uvo::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
2-0
срамотилаци живи еј
ццц
Мора да ги утепаме у Београд,ама не е тоа тоа...:jaj:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Лелеееее, се напиздив, у курац, како можеше ова да се деси, сами си комплицираме.:nerv::nerv::nerv:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Сварно ова е немогуче,нормално дека се незгодни ама 2-0...
што е многу многу е,овој Јокановиќ не е здрав,како може со затворени варијанти да игра не ми е јасно ДЕГЕН!!!
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.616
Поени од реакции
43.282
Глеав последниве 20 мин. и се овие Апоел беа у напад,се осеќаше оти ќе шибнат уште еден..

Повеќе среќа на домашен терен
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Аааа мамата,накурчен сум 600 на саат :nerv::nerv::nerv:

Како да не игра Партизан вечерва.....:uvo::uvo:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Мора да идам у Београд за реваншот...
Мислев да не идам викам ќе направиме добар резултат у гости и сигурно ќе пројдеме,ама сега ќе биде повеќе од интересно!!!
Ако некој друг планира за Београд да иде на реваншот нека ми пише на пп:)
Ништо страшно,се проаѓа ова...
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Де брееее што бидна ова... 12 гола во претходното коло, а сега никако гол :jaj:... ајде да се надеваме за реваншот и со помош на Гробарите да дојдеме до 4-тото квалификациско коло...
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Заврши ебате, сеа ќе има мачење на реваншот, како ли ќе глеам , ќе ми се скрати животот, осеќам.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Не знам ама Клео,а богами и сите беа дупки вечерва,како да не знаеја што да прават се опуштија некако и после педерите гејски го наметнаа своето темпо на игра...
А тој па тренерот нека иде нека се фрли во Сава слободно,игра затворена формација бе,а тоа е рамно на самоубиство кога губиш,башка и во гости играш пред преполн стадион :nesum::nesum::nesum:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Не знам ама Клео,а богами и сите беа дупки вечерва,како да не знаеја што да прават се опуштија некако и после педерите гејски го наметнаа своето темпо на игра...
А тој па тренерот нека иде нека се фрли во Сава слободно,игра затворена формација бе,а тоа е рамно на самоубиство кога губиш,башка и во гости играш пред преполн стадион :nesum::nesum::nesum:

Бидна што бидна, поквалитетни сме од Апоел (иако вечерва тоа не дојде до израз) , дома сконцентрирано, брз гол да им дадеме, помош од Гробари, па да идеме следно последно коло. Само да не дај Боже да примиме дома, пак ќе речам не дај Боже, тоа ќе биде жабарско-германски бункер после.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Леле сварно сеа ќе играат со 11 играчи у одбрана ама јас сум УБЕДЕН дека ќе ги поминеме!!!
10 пати подобар тим имаме и мислам дека ќе ги отвориме,можеме до полувреме да им дадеме 2 гола,после и на нив нема да им биде сеедно и друга ќе биде песната.
СО ГОСПОД НАПРЕД
 
Член од
23 јули 2009
Мислења
122
Поени од реакции
4
Не ми е јасно како можи од толку боза екипа да се изгуби...Значи лани АПОЕЛ играше со Пелистер и едвај го помина..Сега можи некој ќе речи то лани беше..па не можи нова екипа од темел да се направи за 1 сезона.. Сега со надеж до победа во Хумски:smir:
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.224
Поени од реакции
8.092
Не ми е јасно како можи од толку боза екипа да се изгуби...Значи лани АПОЕЛ играше со Пелистер и едвај го помина..Сега можи некој ќе речи то лани беше..па не можи нова екипа од темел да се направи за 1 сезона.. Сега со надеж до победа во Хумски:smir:
Лани Апоел играше и со Ц. Звезда и ја помина со резултат 2-2 и 3-3. Значи не е до толку наивна екипата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom