Фан Клуб: Партизан

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Begaj be tamu ste osvoile ednas liga na sampioni i sea sakas tocak da vi kupam na site :helou:
 

runBABYrun

Секој ден НЕ е Велигден
Член од
1 февруари 2007
Мислења
724
Поени од реакции
0
ovaa godina partizan se kamenja pa i podole.
RED STAR FOREVER AND EVER
 
N

n/a

Гостин
Mesto da odgovaram so zborovi....
A i nema mnogu sto da zborime so vas...
Da sporeduvas Crvena Zvezda i Partizan e kako da sporeduvas
Real Madrid so Espanjol!
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.740
Поени од реакции
7.992
Јуве се појаки од Партизан :baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
 

runBABYrun

Секој ден НЕ е Велигден
Член од
1 февруари 2007
Мислења
724
Поени од реакции
0
^^GoriLLaZ^^ напиша:
Јуве се појаки од Партизан :baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
pa da, moze juve da se ramno\i so partizan, so ofk beograd, so mantova, so vardar....
a sto se odnesue do partizan sezonava se golemi kamenja
DELIJE ZAKON
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
^^GoriLLaZ^^ напиша:
Јуве се појаки од Партизан :baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
Со моменталниов тим и на Јуве и На Партизан... тука се некаде :)
 

Gravity Grave

Voice of the Voiceless
Член од
27 март 2006
Мислења
774
Поени од реакции
11
Aло бе, детето отвори тема за Партизан и за "Гробари", ЦИГАНИ вие си имате своја тема, па таму постирајте за вашиот освоен куп шампиона!
Ебате беља, значи сите се исти ЦИГАНИВЕ, на сите им застанал саатот во таа 1991 и Бари. Убедливо најглошо финале на КЕШ на сите времиња!
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Volim Partizan crno bele boeee
volim Partizam kaoo oci svoe:)
Odamna ne gi imam gledano ama kakao mala tetinmi za edno malo agrokremce me podkupvase da navivam za niv hihi
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
35
Поени од реакции
0
Кога се зборува за клубови од Србија, сепак предност им давам на Партизан и на Гробарите. Некако се пооригинални....
Но, од екс ЈУ лигата најсимпатични ми се ХАЈДУК.
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Od prvog casa zivota svog,
Od trena kada sam ugled'o dan
U glavi se mojoj misao javlja,
Da zivim za P A R T I Z A N !

 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
35
Поени од реакции
0
Интересни се Гробарите кои се упорни во своето барање управата на ФК Партизан Бјековиќ и останатите да си заминат. Година и пол ги бојкотират сите натпревари на ФК Партизан, а и не отстапуваат. Нивниот интернет сајт постојано бара да не се оди на натпревар, пишуваат за финансиските скандали на Бјековиќ Ненад, за промашените трансфери итн. Едноставно нели, браво за нив.

Кога зборуваме за Партизан морам да ја искажам мојата разочараност од оној МАКЕДОНОМРАЗЕЦ Миодраг Јешиќ (сега веќе екстренер) кој буквално го уништи нашиот Аце Стојков. Ниту еден натпревар како замена не беше земен, а камоли па прв состав. Ајде, може овој новиот Мирослав Ѓукиќ поинаку ќе се однесува. Ако не, нова средина за Аце.
 

Gravity Grave

Voice of the Voiceless
Член од
27 март 2006
Мислења
774
Поени од реакции
11
Crnorizec напиша:
Кога зборуваме за Партизан морам да ја искажам мојата разочараност од оној МАКЕДОНОМРАЗЕЦ Миодраг Јешиќ (сега веќе екстренер) кој буквално го уништи нашиот Аце Стојков. Ниту еден натпревар како замена не беше земен, а камоли па прв состав. Ајде, може овој новиот Мирослав Ѓукиќ поинаку ќе се однесува. Ако не, нова средина за Аце.
У право си за Јешиќ, мајмунот не е ниту Србин, туку станал Бугарин! Така и се облака, така и се понаша...крш беше и како играч, а и како човек! Не му даде вистинска шанса на Аце за жал, а затоа не е ни у комбинација кај Ѓукиќ кој на подготовки однесе само играчи кои донекаде играа за Партизан у полусезоната што е зад нас.
Штета, мислам дека Стојков ке експлодираше у Партизан!
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Da ovoj mu bil milenik na tatko mi placel koga poginal ovoj ama toa e zivot inace zvezdasi kade ste sea be nigde ve nema titulata kako vise da nema znacenje samo fudbal pa fudbal so ako sum ja otvoril temava u fudbal kaj ste vo kosarka be sekoja godina si gubite od PARTIZAN,a toj sto napisa za juve braos be sporeduvas Partizan i juve kako sea Rabotnicki so Psv:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
DAKLE UPALIMO NA STADION GORI PODIGNIMO SALOVE NEK PESNA SE BORI CRNO BELA BOJA SADA JE SVUDA OKO NAS AJMO CRNO BELI NEK SE CUE NASAV GLAS UVEK SMO UZ NJEGA UVEK BODRIMO NAS TIM DAL JE PRVI ILI POSLEDNI MI UVEK SMO SA NJIM ....... :baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom