Фан Клуб: Партизан

Член од
18 ноември 2011
Мислења
770
Поени од реакции
455
Дечки здраво, има некој предлог да се организира тура за Партизан - Спарта Прага во Прага. Идејата е да се наполни автобус туристички и да се соберат навивачите да биде како тура со вклучено гледање натпревар и целосен experience во Прага. Како ви звучи тоа и дали мислите ќе има заинтересираност?
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.059
Поени од реакции
7.664
Сите местат натпревари(пријателски) ама ова денес Шериф и некни со оние Младост Гат му нема рамни на балканот со Партизан сите да ги собериш еден играч нема да напрајш па само тој израелецот му вреди тешки клошари

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom