Фан Клуб: ПСЖ

Член од
11 јули 2011
Мислења
1.725
Поени од реакции
1.997
Колку кеш? Баш ме интересира како ќе се снајт, од дамна немаме видено нешто младо бразилско во Европа.
Еве и официјална потврда, дури и сумата 40 милиони сум ја погодил, со можност од плус 5 милиони како бонус :)
http://www.sportlife.com.mk/Default.aspx?LCID=16&NewsID=3627
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Изигра утакмица младичов? Како се покажа?
 
Член од
11 јули 2011
Мислења
1.725
Поени од реакции
1.997
Изигра утакмица младичов? Како се покажа?
Игра стандардно секој натпревар од кога дојде и тоа прв тим, а како се покажа да не те лажам немам гледано цела утакмица...
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.000
Поени од реакции
84.537
P

pepito*

Гостин
Ај да организираме заедничко гледање на утакмицата утревечер, поинтересно е кога се гледа со ривалски навивачи.
шубидубидуби
Можда требаше ова во фан клуб Милан да го пишам :(
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.839
Поени од реакции
23.084
Ај да организираме заедничко гледање на утакмицата утревечер, поинтересно е кога се гледа со ривалски навивачи.
шубидубидуби
Можда требаше ова во фан клуб Милан да го пишам :(

"Многу си интересен, креативен и духовит" - рече за тебе ни еден човек никогаш...
 
P

pepito*

Гостин
"Многу си интересен, креативен и духовит" - рече за тебе ни еден човек никогаш...
Ме знаеш ти лично, па да знаеш дали сум креативен и духовит јеботе, тоа се познава се по форум.
 
Член од
11 јули 2011
Мислења
1.725
Поени од реакции
1.997
Niggersinparis
Де бе колку пати на ден го маваш на Ибрахимович ? Во сите теми го спомнуваш него, во други теми го нудиш да го земат, овде жалиш што сака да си оди, па сигурно ни менаџерот негов не се замара толку колку ти :rolleyes:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.000
Поени од реакции
84.537
Од А до Ж ќе ве ебеме..ама ај да не ви дојде многу ќе намалиме само на од П до Ж да бе ебеме преку С.
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.739
Поени од реакции
9.864
tumblr_m1rkzpHj1n1r6aoq4o1_500.gif

Тешко да Челзи има толку капацитет да ебе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom