Фан Клуб: ПСЖ

Член од
22 октомври 2010
Мислења
182
Поени од реакции
51
Kolku lesna zdrepka , i dvata natprevari ke tepame so kopacite celzi :D

fala bogu so se padnavme so niv polesno ne mozese da bide
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.548
Поени од реакции
5.305
Еј, имало Фан клуб Псж :LOL:

Навивав порано за нив од француска лига, али кога ги земаа нафташите ги замрзив :coffee:

Сигурно го памтите Паулета, каква играчина беше, напаѓачиште во буквална смисла на зборот. :cuc:
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Еј, имало Фан клуб Псж :LOL:

Навивав порано за нив од француска лига, али кога ги земаа нафташите ги замрзив :coffee:

Сигурно го памтите Паулета, каква играчина беше, напаѓачиште во буквална смисла на зборот. :cuc:
Врати се на прва страница, коментираат за него, коментарите се од 2007..
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.743
Поени од реакции
9.870
ПСЖ го освои Францускиот куп го победи Лион со 2-1
Али уште не ми се верува што изгубија од пацовска еипа како Челзи,ах бе:notworthy:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.057
Поени од реакции
84.643
Честито Луиз супер ќе се најде во екипата, на добар пат сте, кај и да е за некоја година подалеку ќе стигнете од нас во Европа (y) :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.358
Поени од реакции
42.239
silva, markinjos, luiz, za trojca stoperi skoro 150m evra.
kakvi debili :facepalm:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Ќе го продадат Маркињос за 25-30 мил.
 

commandante

diablo blue
Член од
16 мај 2008
Мислења
393
Поени од реакции
72
Некаде да се погледне целиот меч од супер купот против Гингамп?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom