Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
Овде глава си доби Раул :icon_lol:


Иначе дајте бе линк од сликеве од вчера кај ги глеате немоем да најдем нигде
http://milanelcuore.blogfree.net/?t=1863752


Забраев вчера да спомнем, Рамос неможеше да го допре вчера Роналдињо, само со фаул... ама затоа ниеднаш Роналдињо не пројде покрај Ласс :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.573
Поени од реакции
5.716
ти со цел памет мислиш Барса да ја тепате дома?:vozbud:и Барса да изгуби на гости од Рубин кога има само 4 бода?и за дома со Динамо требаше да тепате ама 2-2,а за на гости уште потешко :)...ај ај да се надеваме ке тепате некоја пошто би било подобро да има повеќе италијански екипи,не за друго :) ае позз :pipi:
koa vie mozevte real zs nie da ne mozeme barsa fudbal e se e mozno poz
 

skitnik

...Џабешетач...
Член од
18 септември 2007
Мислења
341
Поени од реакции
2
КОГА ЖИВЕЕШ ЗА НЕШТО ОД НЕГО И КЕ УМРЕШ....СНОШТИ ВАКА-ТАКА СЕ ИЗВЛЕКОВ...НАРЕДЕН ВАКОВ НАТПРЕВАР:pop:
 
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10

ЅВЕРОТ!




Полека треба да забораваме на утакмицата со Реал, и да се сконцентрираме на следните две утакмици од Италијанското првенство, со Киево и Наполи. Двете утакмици ги играме во гости, па мора максимално да влезиме, и да ги поновиме одличните две втори полувремиња со Рома и Реал. :) Киево е на 10то место, а Наполи дури на 14то, наполи дома игра одлично оваа сезона, три победи и едно реми, а пак Киево топло-ладно, една победа, едно реми и две загубени.
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.955
Поени од реакции
1.349
Честита победа на сите навивачи на Милан.

FORZA MILAN!
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.252
Поени од реакции
8.338
http://milanelcuore.blogfree.net/?t=1863752


Забраев вчера да спомнем, Рамос неможеше да го допре вчера Роналдињо, само со фаул... ама затоа ниеднаш Роналдињо не пројде покрај Ласс :)
Добро бе а има ли негде сликата што Роналдињо си шеташе со топката на гради и одма Рамос - ,,Чичко Роналдињо, Чичко Роналдињо, Па дај ни ја топкатаааа :cry:“ и овој во знак на добра воља се решу да ја спушти на нога
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
koa vie mozevte real zs nie da ne mozeme barsa fudbal e se e mozno poz
hahahaha и што ти испаѓа со муабетов!? дека ако ние сме го тепале реал и вие ке ја тепате барса у гости....
со не речеш коа освоивте вие лига на шампиони можеме и ние?!хахахахаха
можете вие!!! САМО ДА САЊАТЕ :pos2::pos2::pos2::pos2:
честитки до сите кои придонесоа за победата...ке се потрудам да побарам во претходниот фан клуб коа пишав дека реал ке ги добиеме у гости
поз
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.398
Поени од реакции
1.825
Честито за новата тема...ме нема некој месец и глеам нова тема...нека се множат.
Страшно ми се напрај меракот што ги победивме реаловците.
Ќе сфатат кога тогаш дека не се купува тим со пари...туку се гради.
Ем им зедовме 65 милиончиња...ем три бода од Бернабеу....мераци.
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Го запазивте муабетот низ медиуми форуми едно друго местена била?хахаха:pos2:
Со тек на време ќе научат дека МИЛАН е поим во Европа,ке биде и ќе остане.
 
Член од
4 март 2009
Мислења
141
Поени од реакции
4
Ај честито новава тема и честото за феноменалната победа против реал(која ја фатив со 6.00 коефициент и се опарив), едно 2 години ме нема Милан вака израдувано. Последно време ме нема тука- ме фати студентската криза.Редно беше да почнеме да тепаме асолно ова е одлично во овој период што извадивме вакви резултати и мислам моралот на цел Милан е доста голем па и на нас може да се рече ај поз продолжуваме во ист ритам =]
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom