Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.865
Поени од реакции
23.198
жален си..тетово !! ..

инаку честито победа..сосема заслужено... ..

Си се пронајде у постов ??
И не те разбирам навивач на Милан си или на Реал пошо кака 10-ка не играл ни тамо ни тамо :toe:


То бе! то! Уф како ми се праи мерак што го изедоа овие пацериве. Каков срам еј, да не си у нивна кожа :pos:

Пазете сега ураганот Перез да не удри по трет пат :vozbud:
Зоки ти си го пишал ова??
Не ми се верува :pipi:


Иначе со Аспергер се договоривмо мојов потпис т.е цитатот да го носимо до наредниот натпревар па ако е расположен уште некој нека се јави :icon_lol:
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Честито победа Миланези. Треба да се поддржуваме на вакви натпревари, сепак сме од ист град и пред све сме поддржувачи на Италијанскиот фудбал. :)
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
cestito pobeda na milan kako i minatata godina juve so gi tepa na real taka i ovaagodina vo tretoto kolo gi tepa milan ova dokazuva deka nee se vo parite odlicna igra na milan posebno vo poslednite 30 min
 
Член од
14 септември 2005
Мислења
416
Поени од реакции
11
Prvo cestitki za pobedata.
Odlicen natprevar, mislam deka ovie dva natprevara Milan pokaza deka se vraka vo forma poleka. Ronaldino kako da se budi, Pato vi vredi zlato, i ocigledno dobro izigra denes i dedo Zeedorf :)
Mislam deka sega site drugi ke go sfatat Milan daleku poseriozno.

Pozdrav od fan na Barca
Se vraka vo forma,i gledas vikendov sea gubat od Chievo za fanovite pak da popizdat.Cuden tim se.Al daj boze neka im trgne ne za drugo mi e zal za Pato.Deteto ima strasni kapaciteti,i zalno ke bide da ne se uigra
 
M

Mario Gómez

Гостин
Честито победа:kesa:
И мене ми е мило шо ги тепавте овие дупкиве од Мадрид. Тоа е тоа.:helou:

И да, честито нова тема, како што викаше Пато, ви донесе среќа:icon_lol:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Си се пронајде у постов ??
И не те разбирам навивач на Милан си или на Реал пошо кака 10-ка не играл ни тамо ни тамо :toe:




Зоки ти си го пишал ова??
Не ми се верува :pipi:
Нема други фанови(освен на реал)што не им се напраи мерак по она вчера, веруј. Поголем си, не треба мислам детално да ти објаснувам зошто.

пс. Освен Давор, шо им води инат на каталонците :))
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Moжи загубивме од Цирих дома, ама им покажавме на “ѕвездите“ дека и дедовците играат фудбал :vozbud: Браво за победата, Пато стандардно ѕвер. Рони се враќа полека полека во препознатлива форма. Исто добра партија од Сидорф и Пирло.

Малку голманот ни ја усра на почетокот, ама затоа се докажа подоцна, солидни топки одбрани.


Е сега, ова колку добро, толку лошо е. Ако продолжи Милан со одлични игри ја знаете познатата песна... Милан е полн со шампиони, не ни требаат засилувања.


п.с. Криво ми е што Пипо не даде гол. Се надевам ќе има можност наредната утакмица :)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Честито победа:kesa:
И мене ми е мило шо ги тепавте овие дупкиве од Мадрид. Тоа е тоа.:helou:

И да, честито нова тема, како што викаше Пато, ви донесе среќа:icon_lol:
Пато да,сигурно нема да биде Милер :pos2::pos2: па да губиме од Бордо..



Сакаше нов клуб?нема таму титули :toe:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.865
Поени од реакции
23.198


:tv: Прајслес


Oddo: "Kaka? Tonight you will be asked why did not remain at Milan"

Чуеков почнуе па омилен да ми стануе :pipi:

Иначе дајте бе линк од сликеве од вчера кај ги глеате немоем да најдем нигде

Нема други фанови(освен на реал)што не им се напраи мерак по она вчера, веруј. Поголем си, не треба мислам детално да ти објаснувам зошто.

пс. Освен Давор, шо им води инат на каталонците :))

Хехе да да, али мислев дека ти си од оние Ха-Це хејтери на Милан :icon_lol:

Давор у душа добар иначе, само малу треба да опушти со Барса и оребро работата :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom