skitnik
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • има . има како не само помалку се . пост - калчополи деца само што се малку. е да и думан сигурно го знаеш. :) обично тиe што пишуваат на тема околу 6 - 7 луѓе ама се води добра дискусија и што е најважно нема постови so koj igrame utre :S и не менуваат мислење секој натпревар.
  e тоа е ..... слушнале дел пиеро и кака и станаа експерти , не ми е јасно со кој памет таква глупост напиша детето
  Љупче, уште бе Јуве има појќе гласови на темата. Добро, факт е дека ќе победат, ама пак ... барем да гласавте повеќе за нив ...:kesa::pos2:
  Потсети ме да почнам да се спремам накај 15h да.:pos2:
  Иначе шо да ми завидуваш, не земав рутер па со кабел и не е баш интересно, освен шо сум дома и на половина фотеља. Другата половина е на Бронки која е во длабок сон и абер нема да стане! Ама добро што е таа ... можеше и да е Мајло, па ќе немав ни толку.:pos2:
  Аааа Љупче, заборавив дека се сменавте денес. Го барам Коки по форумов и се збунав зошто го нема, да го прашам кога сака да дојдам. Значи тебе ќе ти каснам, а?:pos2::pos2::pos2:
  Туку се шалам, не паничи се. Потсети ме само некое време да станам да се спремам, океј?:kez:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom