Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.592
Поени од реакции
5.785
epa ne odi vo skolo togas :) :)... se zezam... ako tebe ti preci nasata radost i gordost na vcerasniot uspeh..te molam postedi gi site fanovi od vakvi komentari druze...sekoja respekt za bilo koj tim da navivas.. ali glupo e da bidis negativen na temava so takvi komentari.. za toa kolku sme jaki koj e sto e...se pokazuvalo i ke se pokazuva ne na forumi tuku na teren... peace !!! samo edna mala zabeleska moja bese ova ostavi gi fanovite da si se raduvaat, toa so golemiot broj na dresovi kaj tebe vo skolo samo pokazuva kakvi strasni navivaci ima milan i kolku e cenet a ako ti preci imas drugi temi na forum.. pozz!!! i peace uste ednas :smir:
druze ne mi smeta pobedata vcera naprotiv se dokazuva deka italnaskiot fudbal povtorno zajaknuva tuka deka napravivte epten euforija ok sfakam tepavte jak klub ama cudno e so do vcera pcuevte a sea ste srekni so ste anvivaci na milan samo toa ne go sfakam poz
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
56
Поени од реакции
2
druze ne mi smeta pobedata vcera naprotiv se dokazuva deka italnaskiot fudbal povtorno zajaknuva tuka deka napravivte epten euforija ok sfakam tepavte jak klub ama cudno e so do vcera pcuevte a sea ste srekni so ste anvivaci na milan samo toa ne go sfakam poz
mnogu normalno..kako i ti sto karas po igraci koga gresat taka e sekade..ova ne e nekoj da izmisluva topla voda...i na forum od real do nekni lele kaka lele ronaldo lele najdobar golman lele ovaj onaj nemame izgubeno nisto dosega.... sea pola postovi se da se smeni ova da se smeni ona.. najnormalno e toa..milo mi e sto go cenis italianskiot fudbal.. i ne e nisto novo.. euforija ima koga se tepa..razocaranost i nervoza koga se gubi.. ali timot ostanuva vo srceto (kaj vistinskite navivaci)..nisto novo .. pozz :helou::helou:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.592
Поени од реакции
5.785
mnogu normalno..kako i ti sto karas po igraci koga gresat taka e sekade..ova ne e nekoj da izmisluva topla voda...i na forum od real do nekni lele kaka lele ronaldo lele najdobar golman lele ovaj onaj nemame izgubeno nisto dosega.... sea pola postovi se da se smeni ova da se smeni ona.. najnormalno e toa..milo mi e sto go cenis italianskiot fudbal.. i ne e nisto novo.. euforija ima koga se tepa..razocaranost i nervoza koga se gubi.. ali timot ostanuva vo srceto (kaj vistinskite navivaci)..nisto novo .. pozz :helou::helou:
ok druze bidi pozdraven ali edno da ti kazam vistisnkite navivaci na klubot nikogas ne go pcujat i treba da go podrzuvaat vo loso a ne samo koa pobeduvate.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
56
Поени од реакции
2
hehehe.. kako sto gledas jas nemam ni 40 postovi napisano vkupno a sekoj den sum na forum i clen sum od 2007..pretpostavuvam sum povozrasen od tebe stom mi spomnuvas skolo i slicno ali nema veze toa..milo mi e sto sledis se...zboruvam vo moe ime.. a za toa koj kolkav fan e na klubot...individualno e i ne mozis ni ti ni jas da proceni ..pak kazuvam vo momenti na razocaranost se mozis da pisis se.. i vo momenti na vozbuda isto.. custva se vo prasanje posebno koga si strasen fan
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.592
Поени од реакции
5.785
hehehe.. kako sto gledas jas nemam ni 40 postovi napisano vkupno a sekoj den sum na forum i clen sum od 2007..pretpostavuvam sum povozrasen od tebe stom mi spomnuvas skolo i slicno ali nema veze toa..milo mi e sto sledis se...zboruvam vo moe ime.. a za toa koj kolkav fan e na klubot...individualno e i ne mozis ni ti ni jas da proceni ..pak kazuvam vo momenti na razocaranost se mozis da pisis se.. i vo momenti na vozbuda isto.. custva se vo prasanje posebno koga si strasen fan
ne veruvam deka si ja postar sum 4 ta sredno ali nekad nema veze godinite ja sum za inter od 4 odd i znam klubot kako disi, a za vas vie si znaete kolku e klubot jak vo momentov
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
56
Поени од реакции
2
ne veruvam deka si ja postar sum 4 ta sredno ali nekad nema veze godinite ja sum za inter od 4 odd i znam klubot kako disi, a za vas vie si znaete kolku e klubot jak vo momentov
hahahah e aj sea ce se dokazuvame...ah beeeeee... jas imam zavrseno fax pred 2 god. i veruvaj mnogu sum postar..ali ne e poentata da se prepucavame za bezvezni temi..koj za koj klub od koga e ili ne znam sto.. epten mi e dejavu takviot nacin na razmisluvanje...sekoj za sebe si znae. imam jas 3 dresa od milan, 1 ralo trenjerki, stegaci i krpa od milan fan shop a ti sto imas? hahahahah.. smeski e stvarno..nema veze... the end na diskusijava..good luck inter:smir:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Лео: Знаевме дека можеме!
5 гола за 2 натпревари(тоа ме радува)почнал да функционира нападот....до брзо време имавме само 3-4 гола,ај да се надеваме дека следната ке пукаат уште повише! 4zA MiLaN ! :smir:
 

член1став3

сеирџија
Член од
10 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
13
Abe od 2 natprevari sto naprvivte ej smirete se malce go tepavte real i sea mislite najaki ste ima uste mn natprevari denes vo skolo kaj i da vidam milan dres ova stvarno e ludnica od vas
еве го првиот ахахахахахахахах, ало до кога бе, па вие неможете победа у Лига Шампиони да направите. Дури почнувам да сумњам во квалитетие на шинтер ради вакви како тебе. Чудно е победуваш се во Италија, а неможеш да победиш тим каков што е Динамо К.
Чекај да ве видам вас кога ќе влезете во криза, нема да знаете главата кај вие, ќе почнете да кршите даљинска, тоа ви е доста познато само да ви го споменам.

И да се подстетиме уште еднашка, како беше онаа заебанцијата за реал, го купиле погрешниот бразилец а, ахахаахаххаах, ние максимално ги искористуваме играчите, и кога ќе си заминат од кај нас постануваат ништо повеќе него ли обична сировина, ахахахахах,
ах кај е сега Јануари па да играме со вас, ахх, сеа го чекам само тој ден, друго повеќе ништо не ме интересира.
 

Alo 192

имам симпатија
Член од
7 октомври 2008
Мислења
353
Поени од реакции
11
druze ne mi smeta pobedata vcera naprotiv se dokazuva deka italnaskiot fudbal povtorno zajaknuva tuka deka napravivte epten euforija ok sfakam tepavte jak klub ama cudno e so do vcera pcuevte a sea ste srekni so ste anvivaci na milan samo toa ne go sfakam poz
Болдираното ти е грешка. МИЛАН Е МНОГУ ЈАК,а не италијанскиот фудбал.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.592
Поени од реакции
5.785
Болдираното ти е грешка. МИЛАН Е МНОГУ ЈАК,а не италијанскиот фудбал.
Pa zs ne e jak vo italija nie tamu gazime

еве го првиот ахахахахахахахах, ало до кога бе, па вие неможете победа у Лига Шампиони да направите. Дури почнувам да сумњам во квалитетие на шинтер ради вакви како тебе. Чудно е победуваш се во Италија, а неможеш да победиш тим каков што е Динамо К.
Чекај да ве видам вас кога ќе влезете во криза, нема да знаете главата кај вие, ќе почнете да кршите даљинска, тоа ви е доста познато само да ви го споменам.

И да се подстетиме уште еднашка, како беше онаа заебанцијата за реал, го купиле погрешниот бразилец а, ахахаахаххаах, ние максимално ги искористуваме играчите, и кога ќе си заминат од кај нас постануваат ништо повеќе него ли обична сировина, ахахахахах,
ах кај е сега Јануари па да играме со вас, ахх, сеа го чекам само тој ден, друго повеќе ништо не ме интересира.
decko a porazot doma od cirix ne go spomnuvas inter barem 2-2 ne izgubi
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.286
Поени од реакции
16.324
Пато... масовно е... на Сантјаго Бернабеу... да се постигне голот... резултатот... шо спојва горе... со осминафиналето :)

:back:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
decko a porazot doma od cirix ne go spomnuvas inter barem 2-2 ne izgubi
дечко а дали интер има 3 бода од 3 утакмици?а дали милан има 6?
вие да ги тепавте галактикос којзнае што ке беше тука!колку убаво Барса изгуби од Рубин и сеа Барса ке мора да ве начука на Камп Ноу и ете ти испаѓање од групи!:toe:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.592
Поени од реакции
5.785
дечко а дали интер има 3 бода од 3 утакмици?а дали милан има 6?
вие да ги тепавте галактикос којзнае што ке беше тука!колку убаво Барса се намести и изгуби за Рубин да биде 2 место и Барса ке ве начука на Камп Ноу и ете ти испаѓање од групи!:toe:
haha ti vidovit si taka a so pravime ako barsa izgubi na gosti od rubin i doma od nas a decko po so vo fudbalot niso ne se znae, a nie ti garantiram deka go pobeduvame dinamo na gosti i doma rubin ako ne ja tepame barsa vo sekoj slucaj toa e 2 opcija za nas
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
haha ti vidovit si taka a so pravime ako barsa izgubi na gosti od rubin i doma od nas a decko po so vo fudbalot niso ne se znae, a nie ti garantiram deka go pobeduvame dinamo na gosti i doma rubin ako ne ja tepame barsa vo sekoj slucaj toa e 2 opcija za nas
ти со цел памет мислиш Барса да ја тепате дома?:vozbud:и Барса да изгуби на гости од Рубин кога има само 4 бода?и за дома со Динамо требаше да тепате ама 2-2,а за на гости уште потешко :)...ај ај да се надеваме ке тепате некоја пошто би било подобро да има повеќе италијански екипи,не за друго :) ае позз :pipi:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
256
Поени од реакции
19
Пато... масовно е... на Сантјаго Бернабеу... да се постигне голот... резултатот... шо спојва горе... со осминафиналето :)

:back:
хахаха каков ѕвер си као ти текна алал да ти е:pos2::pos2::pos2: иначе ги читам попарените у фан клуб и се чудам бе ко мали деца коментари од типот абе потешка местенка не сум видел и слично, ама тоа синојка им го земавме чоколадцето на децата од раце и затоа уште плачат:helou: дурга примедба од 8 кола во клачо иаме дадено 6 гола а вчера даовме 3 и тоа пжу гости против реал, пато се враќа на голема врата по малата криза што ја имаше. ајде поздрав у мислењето ивица ти иде у потпис кај мене да знаеш:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom