Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 ноември 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
здраво дечки јас сум нов и секако навивач на ац милан се надевам дека ке ме прифатите :salut:
 
Член од
22 ноември 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
ви балодарам па утре се надевам заедно ке дискутираме и анализираме за победата на милан:pipi:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
видете им фан клуб на комшикиве .... :pos:
Секој по некоја мудрост кажува...не се знае кој пие кој плаќа ,ѕверои се . :) :pos:
Бенитез и се е можно :)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
видете им фан клуб на комшикиве .... :pos:
Секој по некоја мудрост кажува...не се знае кој пие кој плаќа ,ѕверои се . :) :pos:
Бенитез и се е можно :)

Пер , сите се заебаваат онака ... освен двете завојувани персони :D Не го тупи сеа :]
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.508
Поени од реакции
58.926
видете им фан клуб на комшикиве .... :pos:
Секој по некоја мудрост кажува...не се знае кој пие кој плаќа ,ѕверои се . :) :pos:
Бенитез и се е можно :)
А ја сам их молио... :pos:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Член од
13 август 2009
Мислења
9.540
Поени од реакции
5.769
здраво дечки јас сум нов и секако навивач на ац милан се надевам дека ке ме прифатите :salut:
Море, геј да не си ? Оти да не те прифатат ? :pos2:


Мала шала.... Да разбиеме монотонија.... И од мене, добредојде на форумот... :)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Пер , сите се заебаваат онака ... освен двете завојувани персони :D Не го тупи сеа :]
Ама тие две завојувани персони наплаќаат за цел фан-клуб таму :):):)
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
ciao tuti.
Citam sea na net bushmanot go kaznile 3 meca,znaci kupete si salovi i rukavici vikendov moze temperaturite da padnat i do minus 11-12 , a na vesti kazaa deka vistinski pad ke imalo tek narednata nedela posle lazio- inter togas se ocekuvalo polarna zima.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
ciao tuti.
Citam sea na net bushmanot go kaznile 3 meca,znaci kupete si salovi i rukavici vikendov moze temperaturite da padnat i do minus 11-12 , a na vesti kazaa deka vistinski pad ke imalo tek narednata nedela posle lazio- inter togas se ocekuvalo polarna zima.
Малце се и 3 но ајде тоа е тоа не гледајте за Интер гледајте за нас после овој тежок меч не очекува и уште едно тешко гостување кај Сампдориа кој мислам дека ќе ги добиеме без Касано и не се опасни толку само Пацини да се фане :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom