Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
Не кажувајте смешни работи бе,Ибра ако не беше кај ќе ни беше крајот сезонава. Баталете вие Пипо што влага од време на време и што ќе блесне еднаш два пати,еве сега ако игра со Бари јас се кладам со кој сака дека ќе се посере квалитетно,или па Пато можда што е 60% од сезоната повреден и што континуирано ги усерува последниве утакмици? Не се заебавајте,Оњеву треба да пази што прави и со кого прави дебилчина одвратна безкорисна кај цела сезона земаше пари повреден уште ќе го фаќа едниствениот голгетер во тимот за врат. :tapp:
Какви споредби прави Чапо тоа е чудо нешто.
Инзаги е икона и моногу го почитувам и се најдобро за него мегутоа човекот има 37,5 години,и тој исто како Сидорф и Одо ке изиграат 2-3 утакмици на големо ниво во годината.
Ибра од кога е дојден во Милан е еден од ретките кој нема пропуштено утакмица и сите ги игра на ниво па и тој е човек од крв и месо и некогаш да згреши. И тука да се заврши со овие нереални споредби
 
Член од
21 август 2008
Мислења
101
Поени од реакции
7
Ima da se znae hierarhija u klub i tocka.Ako nekoj promrci i ne ispostue ima da si go dobie od GATUZO I AMBROZINI.Na najdobriot ima site da go postuvaat i da mu se poklonuvaat.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Гокица какви споредби правам бе жити се?

Ај врати се една страна и цитирај ми го постот, и кажи ми каде грешам и во што не сум у право.

Одбраната со Бари ке биде Абате-Неста-Јепес-Замброта, директно од Алегри кажано.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.839
Поени од реакции
23.084
^
Поздрави го Алегри кој ќе го видиш нареден пут и кажу му Алегри не се секирај Марли те подржуе, сега за сега. :))

Иначе ми се свиѓа ова, сакам да го видим Јепес у акција, пошо ка што памтим ја бев единствениот што го подржуваше неговиот трансфер летово !
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Иначе Барса се усрале дека нема да го искористиме правото да го купиме Ибра:pipi:
Ова тепачкава што била незнам како би можел да ја прокоментирам,Ибра јест да малце забегуе од време на време ама вистина е дека ни е моментално повеќе од потребен,ако не и неоходен.
Диара ќе доаѓал во Милан во јануари,и мислам дека баш добро би се снашол.Ни треба подмлад деструктивец,кога веќе Фламини не игра(или не се докажал,или не добива шанса(за мене првото е пореално)).
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
^
Поздрави го Алегри кој ќе го видиш нареден пут и кажу му Алегри не се секирај Марли те подржуе, сега за сега. :))

Иначе ми се свиѓа ова, сакам да го видим Јепес у акција, пошо ка што памтим ја бев единствениот што го подржуваше неговиот трансфер летово !
Марли,јас се кладам дека јепес ке изигра ѕверска утакмица и ке ги демантира сите скептици ако не биди така демантирај те ме утре во 5.

--- надополнето ---

Бастош пак со гол за Лион,како ли само ни е потребен бочен бек
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Боооо Интер местачи, да му ебам племето ѓупско незнат гол да дат!!!

Се сопна од топка Ето пенал му даде. Море гнасен тим бе све да му ебавам, ко Шкендија да ги гледам.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Боооо Интер местачи, да му ебам племето ѓупско незнат гол да дат!!!

Се сопна од топка Ето пенал му даде. Море гнасен тим бе све да му ебавам, ко Шкендија да ги гледам.
Затоа чистиот пенал врз Милито не им го свирна т.д Eat Shit & Die mr. Gretzky \m/
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Нема победа добро е што и Интер кикса не е со Мурињо немаше никаков кикс сеа и со вакви тимови дома кикса сепак утре мора да се оди на победа после тоа не очекува дуел против Палермо дома што ќе биде тежок натпревар и потоа со Интер.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.338
Поени од реакции
46.463
Затоа чистиот пенал врз Милито не им го свирна т.д Eat Shit & Die mr. Gretzky \m/
масоните бе баце, масоните, не се објаснувај сите ја знаеме вистината и нивнот план...

он.
утре играме против невероватно боса екипа, на која уште и фалат и некои од првоимците(Гезал, Масиело и уше некој) и стварно мајката у пичка на сите ако не тепаат.

утрешниот настап на Јепес го доживувам вака некако...


 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Незнам за Јепес ама знам дека Ботот ќе дивља на терен, мислам дека "ветар у леѓа" ќе му биде утакмицата против Реал (Роналдо) и дека нема да го плукаме едно добри пет наредни утакмици. А за Ибра не ме интересира што прави на тренинг само промашувањето да не му стане навика.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom